
17:46, 9 квітня
З Краснопілля виїхали понад 2 тисячі людей

З кінця березня 2025 року з селища Краснопілля, що на Сумщині, виїхали понад дві тисячі людей. Ще близько 100 залишаються. Про це Суспільному розповіла Ірина Юхта, голова Краснопільської громади.
Також у селищі Угроїди нині ще залишаються вісім людей, а у громаді загалом — близько двох тисяч.
У Краснопіллі російські військові розбили школу, хлібзавод, пожежно-рятувальний підрозділ, відділення "Укрпошти", центр дитячої та юнацької творчості, інші об'єкти цивільної інфраструктури та будинки місцевих мешканців.
Нині у селищі немає газопостачання та електрики, розповів житель Краснопілля Іван Крамаренко, який не евакуювався, 8 квітня.
Жителів 19 населених пунктів Краснопільської громади, у тому числі селищ Краснопілля та Угроїди, закликали виїхати на більш безпечні території 18 березня. Це майже половина населених пунктів громади.
Підписуйтесь на нас у соцмережах:
Telegram https://t.me/sumy0542
Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/
Facebook https://www.facebook.com/0542inua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
09:48, 19 квітня
22
21:36, 13 квітня
11
07:03, 21 квітня
21
16:45, 15 квітня
124
13:52, 15 квітня
19
live comments feed...