
14:51, 28 березня
Сумщину обстрілюють найбільше: росіяни атакують прикордоння КАБами, – речник ОТУ «Сіверськ»

Про це Вадим Мисник розповів в ефірі телемарафону «Єдині новини».
За минулу добу у Чернігівській, Сумській областях, а також у частині Харківщини зафіксували обстріли 54 населених пунктів.
Найбільше росіяни обстрілюють саме Сумську область – 40 населених пунктів за добу, пише Кордон.Медіа.
Інтенсивність досить висока з боку ворога щодо обстрілів зокрема в громадах Сумського району. Там ворог щодня застосовує керовані авіабомби, – Вадим Мисник.
За даними Сумської ОВА, минулої доби, 27 березня, росіяни скинули на Сумщину 54 КАБи. Найбільше – по Краснопільській громаді.
Також, для атак на область ворог застосовує FPV-дрони, скиди з БпЛА,ударні БпЛА, – зазначив Вадим Мисник.
Підписуйтесь на нас у соцмережах:
Telegram https://t.me/sumy0542
Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/
Facebook https://www.facebook.com/0542inua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
live comments feed...