17:00, 25 лютого
Сергій Токарєв: Топові tech-компанії України об’єдналися в спілку
Найбільші українські ІТ-бізнеси, які долучилися до правового та податкового режиму Дія.City, який був запущений 8 лютого 2022 року, створили об’єднання Diia.City United. Головна ідея спілки полягає у тому, аби разом із владою покращити та зміцнити tech-сектор країни. Про це розповів на своїй сторінці у Facebook Сергій Токарєв – ІТ-підприємець та партнер інвестиційної групи Roosh.
«На мою думку Diia.City United стане ефективним інструментом для взаємодії з владою, щоб разом вирішувати актуальні запити бізнесу, як-от правова прозорість, сприятливий бізнес-клімат, прогнозованість роботи та власне захист правового режиму», – стверджує Сергій Токарєв.
Стратегічні пріоритети та особливості спілки
До проекту долучилися найбільші технологічні компанії України. Йдеться не лише про Roosh, а й про Monobank, MacPaw, Genesis, Ajax Systems і Netpeak Group. Деякі представники цих компаній виступили у ролі спікерів на дійстві, яке відбулося 6 лютого у Києві. Президент Diia.City United Олександр Косован, який є засновником і CEO MacPaw, також брав участь.
«Ми прагнемо двостороннього діалогу з державою, щоб досягти своєї кінцевої мети – створення справедливої та передбачуваної екосистеми для розвитку бізнесу, реалізації підприємницького потенціалу та залучення нових інвестицій з усього світу», – зазначив у Facebook Олександр Косован.
Також з промовами виступали інші засновники Diia.City United. Всі вони наголошували, що Україна вже зараз є серйозним конкурентом іншим державам на міжнародному tech-ринку. Але потрібно створити прозорі умови для підприємництва. Наша країна здатна стати справжнім технологічним лідером, якщо вітчизняні ІТ-компанії продемонструють високий темп розвитку та зможуть залучити міжнародні інвестиції.
Сергій Токарєв також назвав стратегічні пріоритети нового об’єднання:
- пошук швидких та ефективних рішень будь-яких проблем tech-сектору;
- покращення захисту та доопрацювання режиму Дія.City;
- розвиток освітніх програм;
- налагодження чесних правил взаємодії з владою;
- прискорення інтеграції в ринок ЄС і світу;
- побудова екосистеми з чесними правилами рівності та різноманіття.
Свою думку з цього приводу також висловила виконавча директорка спілки Наталія Микольська:
«Ми прагнемо стати голосом ІТ-бізнесу країни, щоб влада нас почула, зрозуміла потреби бізнесу, а також дізналася, як технологічні компанії можуть допомогти Україні».
Нагадаємо, що проект Дія.City було запущено за ініціативи Мінцифри та за участі ІТ-бізнесу. У квітні 2022 року до лав резидентів було дозволено доєднатися компаніям, які задіяні у виробництві продуктів для промислової, оборонної та побутової сфер, хмарних рішеннях та міжнародних платіжних системах. У липні 2023 року перелік видів діяльності було розширено. До складу режиму змогли долучитися не лише виробники, а й компанії, які зайняті ремонтом або проектуванням безпілотників.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:10
ТОП новини
Оголошення
09:52, Сьогодні
21
11:17, Вчора
11
08:24, 5 листопада
1
09:53, Сьогодні
11
08:23, 11 листопада
15
live comments feed...