
10:25, 11 липня 2023 р.
Піротехнічними підрозділами ДСНС на Сумщині вже вилучено та знищено близько 9 000 вибухонебезпечних предметів
Щоденно піротехніки ДСНС проводять цілий комплекс спеціальних заходів по розмінуванню території Сумщини від ворожих боєприпасів та запобіганню нещасних випадків пов’язаних з вибухонебезпечними предметами.
На сьогоднішній день в області лише піротехнічними підрозділами ДСНС вже вилучено та знищено близько 9 тисяч вибухонебезпечних предметів, серед яких 20 авіаційних бомб.
Державною службою України з надзвичайних ситуацій вже обстежено територію області площею в 1 млн. 300 тис. га. Сюди відноситься місцевість на відкритій території, дороги та узбіччя, поля, мости, дамби, залізничні колії, житловий сектор, об’єкти критичної інфраструктури.
Проводиться маркування територій, встановлюються знаки мінної небезпеки.
Ризикуючи своїми життя піротехніки ДСНС роблять все для того аби не допустити трагедії через російські боєприпаси. Зі своєї сторони кожен громадянин зобов'язаний дотримуватись вимог безпеки під час виявлення вибухонебезпечних предметів і в жодному разі не ігнорувати знаків мінної небезпеки.
Підписуйтесь на нас у соцмережах:
Telegram https://t.me/sumy0542
Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/
Facebook https://www.facebook.com/0542inua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:24
11:00
ТОП новини
Оголошення
09:11, 18 квітня
15:19, 26 квітня
11:27, 17 квітня
live comments feed...