Новини компаній
17:00, 20 березня 2020 р.
Як повернути частину грошей за покупки в інтернеті у 2020 році
Новини компаній
Покупки в інтернеті вже давно стали зручнішими та вигіднішими, ніж шопінг у традиційних офлайн-магазинах. Наразі онлайн можна придбати майже все: від пальчикової батарейки до важкої техніки. Питання полягає лиш у тому, щоби знайти підхожий торговельний майданчик. А вирішальним чинником у цьому виборі є ціна.
Однак і вартість найдешевшої речі може стати ще меншою, якщо здійснити покупку через кешбек-сервіс.
Що таке кешбек-сервіс
Відповідь на питання, що таке кешбек, найкраще дадуть завзяті шопоголіки. Адже вони вже давно користуються чудовою можливістю купувати та заощаджувати одночасно. Сashback-сервіс є партнером онлайн-магазину. І його завдання полягає в тому, щоб залучити клієнтів на сайт із товарами. За що кешбек-сервіс покупцям потім повертає частину витрачених коштів.
У результаті кожен отримує власну вигоду:
інтернет-магазин — збільшує продажі, заощаджує на рекламі та отримує лояльних клієнтів;
кешбек-сервіс — заробляє гроші;
покупець — заощаджує на покупках, адже відсоток витраченої суми повертається на його рахунок.
Наразі українцям доступні понад десять таких інструментів, найпопулярнішим із яких є кешбек-сервіс Smarty Sale. На прикладі цього сайту ми й розкажемо, як повернути частину витрачених грошей за онлайн-покупки.
Як працює сервіс повернення грошей
Принцип роботи будь-якого сервісу з cash back досить простий. Щоб залучити нових клієнтів, інтернет-магазини укладають договір із сервісом повернення грошей. Портал, своєю чергою, розміщує адреси магазинів на своїх сторінках, і пропонує користувачам вигідно купити певний товар. За що покупець отримує назад відсоток витрачених коштів. Гроші лягають на власний рахунок покупця, і він може їх вивести. Кешбек-сервіс за це отримує від магазину винагороду, частина якої перераховується покупцю.
Такий алгоритм дуже зручний усім учасникам покупки. І якщо ви вирішили щось купити онлайн, головне — правильно вибрати вигідний кешбек із найбільшим відсотком.
Як повернути гроші за онлайн-покупку: покроковий алгоритм
Спочатку потрібно правильно вибрати cash back. Звичайно, можна самостійно вивчити всі можливі пропозиції на сторінках інтернет-магазинів. Однак на це можна витратити купу часу. Краще скористатися зручним сервісом-агрегатором Smarty.sale, де зібрані всі найпопулярніші торговельні майданчики та вказано відсотки за кешбеком, які вони пропонують.
Зареєструйтесь на сайті з кешбеком. Процедура дуже проста: вкажіть ім’я, пароль, електронну адресу. Дайте згоду на обробку даних у відповідній графі. Є можливість реєстрації через соціальні мережі.
Обов’язково ознайомтесь із Правилами виведення грошей. Адже деякі сервіси не дають можливості вивести гроші, якщо покупку оформили через мобільний чи планшетний пристрій. Ретельне вивчення умов дає змогу уникнути подальших непорозумінь між користувачем та сервісом.
Після реєстрації на вашу адресу надійде логін і пароль для входу в особистий кабінет. Саме тут ви можете контролювати надходження бонусів за покупки.
В обов’язковому порядку покупку необхідно оформлювати саме за посиланням на магазин, яке вказане у вашому сервісі. Інакше ви не зможете повернути відсоток зі своєї покупки.
Під час покупки потрібно вимкнути всі плагіни в браузері та блокувальники реклами.
Додаткові можливості заощадження
Однак повернення відсотків із покупок — це не всі переваги кешбек-сервісів. Адже сайти пропонують скористатися нагодою для ще більш вигідних покупок.
Реферальна програма
Кешбек-сервіси пропонують користувачам долучитися до реферальної програми. Покупці можуть запросити друзів за спеціальним посиланням. У такий спосіб можна щоразу отримувати відсоток із кожної покупки друга, який зареєструвався за цим посиланням. А ще користувач може сам створити посилання на певний товар та розмістити його в інтернеті. У такому випадку можна отримувати певну частину від покупки кожного, хто придбав цей товар в інтернет-магазині. Найчастіше такою можливістю користуються блогери в соцмережах, які розповідають про цей товар у своїх відеооглядах.
Коли повернуться гроші
У середньому зарахування грошових коштів на рахунок покупця триває до 30 днів. Клієнта майже завжди має змогу повернути куплений товар. Тому продавець не нараховує кешбек допоки не закінчиться строк повернення товару. Адже дуже часто трапляються випадки, коли людина купує товар, а потім через певні причини повертає його в інтернет-магазин. У такому випадку продавцю немає сенсу платити кешбек, адже товар не проданий.
Тому доводиться чекати надходження коштів досить тривалий час. Щойно кошти будуть нараховані, користувач отримує повідомлення на електронну скриньку. Це можна відстежити і в особистому кабінеті на сайті посередника.
Через які сервіси можна повернути гроші за покупки онлайн
Майже всі сайти з cashback мають обмеження щодо виведення коштів: ви не можете перевести собі суму, яка менше встановленої мінімальної. Зазвичай вона варіюється в межах 3–8 доларів. Однак Smarty Sale у цьому плані є єдиним кешбек-сервісом в Україні, який надає можливість вивести суму від 5 гривень. Зробити транзакцію можна на:
Електронний рахунок платіжної системи.
Банківську картку.
Рахунок мобільного телефону.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:07, 10 грудня
1
01:35, 3 грудня
179
10:39, 7 грудня
8
live comments feed...