
відео
08:30, 19 березня 2020 р.
Камера зафіксувала момент зіткнення Infinity з Daewoo Lanos у Сумах. ВІДЕО
відео
Нагадаємо, вчора у Сумах на вулиці 20 років Перемоги в районі будинку 1/1 сталася ДТП. Камера зафіксувала момент зіткнення Infinity з Daewoo Lanos.
За попередніми даними, 28-річний водій автомобіля Infinity, рухаючись вулицею 20 років Перемоги в напрямку вулиці Герасима Кондратьєва, не дотримався безпечної швидкості руху, не впорався з керуванням, після чого некерований автомобіль виїхав на смугу зустрічного руху, де допустив зіткнення з автомобілем Daewoo Lanos.
Внаслідок автопригоди троє осіб травмовано — 31-річний водій автомобіля Daewoo Lanos та двоє пасажирів Infinity, 37-річна жінка та 15-річний юнак. Усі госпіталізовані до лікарні для надання медичної допомоги.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
live comments feed...