Органічні добрива допомагають регулювати терміни розвиту с/г культур та економити мінеральні препарати за рахунок підвищення коефіцієнта їх використання. Не менше популярні на сьогоднішній день протравлювач та різні засоби захисту рослин. Такі речовини сприяють зниженню собівартості продукції та підвищенню рентабельності сільськогосподарського виробництва.

Значна частина внесених в ґрунт поживних речовин, яку використовують рослини для свого росту та розвитку, залежить від погодних, агротехнічних, ґрунтових умов та інших факторів. Також на це впливають сортові особливості культури. Азотер – препарат нового часу, за допомогою якого досягти високого результату в агрономії досить легко.

Переваги біопрепарату

Від інтенсивності добрива та якості агротехніки значною мірою залежить рівень накопичення в рослинах поживних речовин. Результат цього – родючість посівних площ.

Азотер – органічне добриво, яке виконує багато функцій. Виготовлене воно на основі ґрунтових бактерій та продуктів їх життєдіяльності. Препарат забезпечує:

  • Необхідні для с/г культури елементи живлення;
  • Успішне розкладання залишків рослин;
  • Інокуляцію та накопичення азоту;
  • Знищення збудників різних захворювань;
  • Відновлення природної родючості ґрунту та ін..

Органічне добриво на основі бактерій – інноваційне рішення в системах захисту та живлення рослин. Використовуючи його, можна виростити екологічно чисту продукцію та максимально відновити структуру виснаженого ґрунту.

Реакція ґрунту на дію Азотер

Дуже важливо, як сам ґрунт відреагує на той чи інший препарат. Від цього залежить і його родючість, і якість зібраної після достигання продукції. Адже будь-яке добриво впливає на з’єднання та розчинність поживних елементів, утворення гумусу, поліпшення структурного стану землі.

Позитивна реакція ґрунту на Азотер – запорука максимального росту та розвитку рослини. На використання поживних елементів з ґрунтових запасів та внесених біодобрив впливає активна діяльність і концентрація іонів водню в землі. Реактивні водні іони мають значний вплив на утворення поживних речовин та розчинність різних хімічних сполук. Всі процеси взаємозв’язані між собою, тому так важливо дотримуватись елементарних порад при вирощуванні с/г культур.

Правильне удобрення рослин являє собою комплексний підхід. Добриво, яке не сприятиме гармонізації поживного стану, негативно вплине на врожай та загальний стан рослин. Тому важливо підбирати потрібну дозу препарату в кожному конкретному випадку.

Джерело – http://www.agrotime.in.ua