Вихід першого iPhone здійснив справжню революцію у світі мобільних телефонів, запровадивши новий термін смартфон та поділивши ринок на до та після. З того часу ключові виробники зосередилися виключно на сенсорних моделях, тоді як кнопкові телефони, здавалося б, назавжди залишися в минулому, але насправді це не так.

Сучасні можливості та переваги

По-перше, варто усвідомити, що кнопкові телефони за своїм функціоналом не надто поступаються дорогим смартфонам. Багато моделей оснащуються підтримкою 4G-зв’язку для високої якості голосових дзвінків, а також часто мають доступ до WhatsApp, Facebook або YouTube. Зрештою, мобільні ігри або азартні розваги у вигляді слотів на Ельслотс UA так само доступні, хоча і зі своїми нюансами у навігації.

Аналітики стверджують, що кнопкові телефони залишаються популярними у сегменті старшої вікової групи користувачів, серед дітей та тих, хто цінує простоту і надійність. Завдяки меншому енергоспоживанню, кнопкові телефони можуть працювати кілька днів без зарядки, а міцна конструкція краще витримує падіння та інші пошкодження.

Зрештою, вони вигідно відрізняються за своєю ціною, що робить їх привабливими для бюджетних покупців або як другий телефон, ну а окрему популярність такі моделі знаходять у людей, що ведуть активний спосіб життя та займаються активними видами спорту.

Найкращі моделі

Сучасний вибір кнопкових телефонів залишається великим, а окремі виробники досі активно розвивають цей сегмент.. Наприклад одна з новинок від Nokia 2660 Flip DualSim - це класичний розкладний телефон з великими кнопками, що пропонує досить обмежений функціонал, проте робить акцент на тривалості та якості звʼязку.

Для прихильників класичного дизайну на ринку існує Nokia 8210 4G з підтримкою 4G, FM-радіо та витривалим акумулятором. А от телефон UleFone Armor Mini 3 є прикладом сучасного телефона для екстремалів, адже обладнана одним з найвищих рівнів захисту та здатна забезпечити до тижня роботи без підзарядки.

Досить великий сегмент на ринку кнопкових телефонів займають менш відомі бренди:

  • Olmio;
  • Sigma;
  • Maxvi та інші.

Зазвичай вони зосереджуються саме на бюджетних моделях, ціни на які можуть складати 50-60 доларів, проте і функціонал буде відповідний.