Нігтьова індустрія з кожним роком стає досконалішою, тому товари для манікюру в Одесі та інших українських містах представлені в широкому асортименті. Велику різноманітність моделей можна зустріти і серед манікюрних ламп, які відрізняються потужністю, дизайном, розміром та технічними параметрами.
Види манікюрних ламп
Сьогодні на ринку манікюрних товарів можна зустріти кілька різновидів ламп для манікюру, основні з яких:
- Ультрафіолетові лампи (UV), що виконують полімеризацію манікюрного матеріалу за 2-3 хвилини. Такий прилад відрізняється низькою вартістю та економним споживанням електроенергії, проте потребує регулярної заміни лампочок.
- Світлодіодні лампи (LED) – це більш вдосконалені апарати, якщо порівнювати із попередньою моделлю. Полімеризація штучного матеріалу відбувається протягом 10-30 секунд. Вони відрізняються компактним розміром та безпечним свіченням для очей, проте підходять далеко не для всіх манікюрних матеріалів.
- Лампи зі спіраллю (CCFL) висушують матеріал від 30 до 60 секунд, не гріються, не вимагають заміни деталей, мають тривалий термін служби.
- Комбіновані лампи відрізняються впровадженням одночасно кількох видів світіння, що забезпечує високу швидкість полімеризації.
Варто зазначити, що високою популярністю користуються також ліхтарики для манікюру в Україні. Їх зручно використовувати у дорозі або для оперативного ремонту зламаного нігтя.
Визначившись із видом світіння, перш ніж купити лампу для манікюру, слід додатково ознайомитися з рекомендаціями експертів щодо її вибору.
Розмір та вага
Дані параметри залежать від призначення. Якщо апарат необхідний для домашнього використання або невеликого потоку клієнтів, то габарити приладу не мають значення. Для нейл-майстрів, які працюють на виїзді, слід вибирати полегшені компактні моделі, які функціонують без електроживлення.
Потужність
Оптимальна потужність манікюрної лампи – 36 Вт. Для майстрів, які мають великий потік клієнтів і яким важливо оперативно виконати процедуру, краще зупинити вибір на більш потужному приладі, – 54, 66 або 72 Вт.
Додаткові функції
Вибираючи манікюрну лампу для полімеризації важливо звернути увагу на наявність додаткових функцій, які полегшують та прискорюють процедуру.
- Таймер дозволить встановити час, необхідний для затвердіння манікюрного матеріалу.
- Дисплей призначений для контролю часу, що залишився для сушіння покриття.
- Регулювання потужності призначене для зменшення нагріву з метою усунення неприємних відчуттів у клієнта.
- Датчик руху автоматично вмикає лампу при піднесенні до неї рук.
- Вентилятор призначений для запобігання перегріву внутрішніх деталей у разі інтенсивного використання приладу.
- Висувне дно дозволяє робити педикюр.
- Задня стінка запобігає попаданню променів на манікюрні матеріали, розташовані зі сторони майстра.
- Дзеркальна внутрішня поверхня дозволяє рівномірно розподілятися променям, тим самим полімеризуючи кожен міліметр матеріалу.
Рекомендації щодо використання
Незалежно від виду, лампи мають однакову концепцію роботи. Нанесену основу на нігтьову пластину слід просушити в приладі, як і кожен шар гель-лаку та топ.
Рука в лампі повинна бути розташована строго паралельно до поверхні столу, зі злегка розставленими пальцями. Таке положення дозволить ретельно просушитися матеріалу, не «потекти» і не «морщитись».