Багатьох людей, які шукають віддалену роботу, цікавить загальний рівень їх заробітків. І, в першу чергу, подібні питання дуже хвилюють новачків, що лише починають свій шлях у тій чи іншій галузі фрилансу. Тому, варто розібратися у тому, що впливає на зарплату фахівця, які орієнтовні суми він може отримати та, які кроки допоможуть йому збільшити прибуток. Щоб трохи відпочити, можна знайти цікаві ігрові автомати демо, які допоможуть навчитися вірно робити ставки та ближче познайомитися з гемблингом.
Фактори, що впливають на розмір доходу фрилансера та, які орієнтовні суми він може отримати
Наразі існує безліч факторів, які здатні здійснювати вплив на розмір прибутку віддаленого працівника. Сюди можна додати такі нюанси, як наявна професія та навички, інформативність портфоліо та загальний досвід тощо. На потенційний дохід впливають й такі показники, як:
- Загальний обсяг годин, що відпрацьовані за конкретними завданнями;
- Рівень складності виконаних задач, а також репутація фахівця серед замовників та наявність відгуків у мережі;
- Все залежить від вміння людини комунікувати з замовниками та виставляти справедливу вартість послуг.
Щодо орієнтовних заробітків, все залежатиме від того, у якій ніші працює виконавець. Наприклад, копірайтери різних рівнів здатні наразі отримувати в Україні 10 - 30 тисяч гривень на місяць. Новачки або досвідчені фахівці з програмування, можуть заробити від 25 до 100 тис. грн/міс залежно від виконаних завдань.
Як можна збільшити теоретичний заробіток
Задля підвищення власної заробітної плати, фрилансерам потрібно дотримуватися певної стратегії. І перше, що необхідно робити, це обрати одну нішу та постійно вчитися. Далі, не варто зупинятися на додаванні старих робіт до портфоліо. Тобто, потрібно постійно оновлювати його, тим самим створюючи сприятливу атмосферу для появи більшої кількості позитивних відгуків. Ба більше, буде гарно попрацювати над власною англійською тому, що співпраця з іноземними замовниками вартує трохи більше, ніж з українськими.