Стільниковий полікарбонат - це листовий прозорий або кольоровий полегшений пластик, що має високу міцність.

Основні сфери використання

Житлове будівництво та дизайнерські оформлювальні роботи, тепличне сільське господарство. Використовують його для облаштування торгових комплексів, у рекламних цілях, скрізь, де необхідне міцне, але легке укриття.

У компанії "polikarbonat.net.ua" ви можете купити стільниковий полікарбонат всіх доступних розмірів для різних галузей з доставкою по Києву та області.

Основні властивості стільникового полікарбонату

- Матеріал має високі показники удароміцності, вогнестійкості, не схильний до корозії.
- Оздоблювальний матеріал має різну міру прозорості, пропускає до 86% світла, стійкий до ультрафіолетового випромінювання.
- Завдяки спеціальній технології виробництва та використанню захисного лаку верхній шар довго зберігає характеристики, що збільшує термін експлуатації готових конструкцій.

Листи із стільникового полікарбонату бувають завтовшки від 4 до 25 мм, але найзатребуваніші з них 4 і 6 мм. Це можна пояснити сферою використання. З листів такої товщини найчастіше виготовляють навіси для житлових та виробничих будівель. На відміну від інших матеріалів для виготовлення навісів різних конструкцій, полікарбонат вважається ідеальним. Такий пластик відрізняється високою якістю, тривалим терміном експлуатації та приємною ціною для клієнта.

Виробництво стільникового полікарбонату та його особливості

Виробництво стільникового полікарбонату – технологічно складний процес, але завдяки точності виконання етапів виходить якісний матеріал для обробки. Розміри стільникового пластику, конструкція та колір можуть бути різними. Все залежить від технічних завдань, які потрібно вирішити за допомогою. Пластик використовується для виробництва теплиць, альтанок, прозорого шиферу, душових кабінок і т.д.

Вітчизняні та іноземні виробники стільникового полікарбонату прозорого, кольорового використовують для виробництва якісну первинну полімерну сировину, завдяки чому виходить продукція високого рівня, що відповідає європейським стандартам якості. На заводах нашої компанії на замовлення виробляється стільниковий пластик будь-якого розміру та кольору відповідно до всіх стандартів. На весь матеріал є сертифікати.

Основні етапи виробництва

1) Підготовка полімерних гранул (сортування, зважування, очищення).
2) Термічна обробка гранул до переходу в рідке агрегатний стан і фарбування в потрібний колір. Одержання однорідної маси.
3) Процес екструзії, що завершується одержанням готових листів полікарбонату з різними ребрами жорсткості.
4) Температурне регулювання для остигання листів. Нарізка листів у виробничих цехах підприємства.

Який стільниковий полікарбонат кращий?

При виборі полікарбонату варто звернути увагу до його класи, кожен із новачків має свої особливості. Порівняємо, щоб зрозуміти, який саме вам підійде.

- Полікарбонат «Стандарт» (такий клас є у всіх товщин – 3.5, 4, 6, 8, 10, 16, 20, 25, 32 мм). Жорсткий на дотик із захистом від УФ променів. Підійде для будь-яких завдань сільськогосподарського будівництва, що не витримує особливих навантажень.
- Полікарбонат "Преміум". Буває у товщин 4, 6, 8, 10 мм. Виготовляється з урахуванням основних положень ТУ, посилений спеціальними гранулами під час його виготовлення. Це підвищує характеристики міцності матеріалу і термін експлуатації виготовлених з них конструкцій. Витримує значні навантаження.
- Полікарбонат "Люкс". Такий вид буває лише у листів завтовшки 4мм. Вони мають витриману геометрію, щільність, що відповідає основним положенням ТУ. Гарантія від виробника на цей вид продукції 19 років.
- Полікарбонат "Люкс посилений", також буває тільки у товщині 4 мм. Він жорсткіший, тепліший, не боїться шквалу, урагану, ні інших несприятливих факторів навколишнього середовища.

Кожен із класів добре витримує стандартні осадові навантаження, підвищує термін експлуатації будівель і застосовується в будівництві різних сільськогосподарських споруд. Безумовно, якщо у вас агресивне середовище використання, краще вибирати посилений пластик. В інших випадках не варто переживати за те, що куплений дешевший варіант матеріалу.