Вибір сукні може бути справжнім мистецтвом, особливо коли йдеться про підбір моделі, що ідеально підходить до вашого типу фігури й зовнішності. Кожна жінка унікальна, і правильний фасон здатен підкреслити переваги та приховати недоліки, створюючи гармонійний та привабливий образ. Як же знайти найвдалішу модель? Перш за все варто купити сукню відомого бренду, зокрема ELENA REVA, Artichoke, BASIX, Marchi, One by One, AMG, Love Stories — вони випускають якісний одяг. По-друге, слід дотримуватися простих рекомендацій, про які розповідаємо далі.
Правила вибору фасону за типом фігури
Варто орієнтуватися саме на тип фігури, щоб правильно підкреслити пропорції та згладити недоліки фігури:
- Прямокутник. Має невиражену талію та стегна, маленькі груди. Можна вибирати майже будь-яку сукню — з пишними спідницями та рукавами, заниженою лінією талії, драпіруванням та рюшами. Єдине обмеження — прямі сукні-футляри, які зроблять фігуру невиразною.
- Трикутник. Із широкими стегнами, вузькими плечима та невеликими грудьми. Для збалансування пропорцій вибирайте сукню-трапецію. Також можна приміряти щось із великим декором у верхній частині тіла.
- Перевернутий трикутник. Має широкі плечі та вузькі стегна, виражену талію. Найпростіше додати об'єму в стегнах — баску чи драпірування. Не бажано відкривати плечі.
- Яблуко. Фігура з об'ємним животиком, вузькими плечима та стандартними стегнами, великим бюстом. Позбутися диспропорції можна за допомогою вільних фасонів з легких тканин. Не варто купувати обтислі сукні з тонкої тканини — вони підкреслять кожний недолік.
- Пісочний годинник. Доволі широкі плечі та стегна, тонка талія, груди середнього розміру. За загальним правилом цій фігурі пасують майже всі фасони суконь.
Найпростіше визначити свій тип за замірами плечей, талії та стегон: за приблизним співвідношенням між ними.
Кольори, принти та матеріали
Незалежно від того, яка палітра кольорів зараз на піку популярності, вона має перш за все підкреслювати ваші сильні сторони та відповідати персональним уявленням про стиль. Можна провести аналіз зовнішності та визначити, якому сезону вона відповідає. Це допоможе скласти набір «безпечних» кольорів під вашу шкіру, колір волосся та очей.
Так, «весні» зі світлою шкірою та золотистим волоссям пасують персиковий, кораловий, бежевий відтінки. Однак варто уникати чорного, темно-синього й холодного сірого. Найвдаліший вибір для «літа» з попелястим волоссям і світлими очима — лавандовий, м'ятний, блідо-рожевий, блакитний, перлинно-білий. Слід оминати помаранчевого, яскраво-жовтого й червоного. Краса «осені» з рудим волоссям і карими очима розкриється у теракотовому, оливковому, гарбузовому кольорах. Проте потьмяніє за холодного синього, білого, чорного. «Зимі» з темним волоссям і яскравими очима варто зупинитись на червоному, смарагдовому, фіолетовому. Але слід уникати пастельно-жовтого й теплого коричневого.
З принтами радимо експериментувати обережно та помірно. Адже не всім пасує та підходить максималізм, поєднання кількох принтів в одному образі. Додавайте їх поступово, щоб звикнути й зрозуміти, який вам подобається найбільше.