Для багатьох адаптація до слухового апарату є великою проблемою. Але ті, хто подолав ці первісні труднощі, відзначають значне покращення якості життя. Були проведені дослідження емоційних проблем пов'язаних з носінням слухового апарату та шляхи подолання цих проблем.

Дослідженнями встановлено, що 56 % людей із втратою слуху мають у повсякденному житті безліч проблем, пов'язаних зі зниженням слухом. Консультація фахівця та якісний слуховий апарат може значно покращити якість життя. Щоденне носіння слухового апарату у 30% випадків дає покращення за 6 місяців.

Цікавить слухові апарати ціни? Ознайомитеся з актуальним прайсом на слухові апарати можна на сайті reoton.com.ua!

Носіть слуховий апарат частіше

Повторні консультації та поради дуже важливі для досягнення найбільшої користі відношення слухового апарату. Консультації допомагають користувачеві слухового апарату досягти повного задоволення.

Усе менше слухових апаратів назавжди залишається у ящику комода. Згідно з проведеними дослідженнями, кількість людей, які носять слухові апарати, останнім часом збільшилася значно: від 69 до 90% за останні 20 років. Це сталося завдяки тому, що сучасні слухові апарати мають мініатюрні розміри, не викликають обструкції та налаштовуються точно під індивідуальні втрати слуху, що у комбінації з якісною консультацією робить носіння слухового апарату найкомфортнішим.

Тестування слухових пристроїв

Враховуючи різноманітність типів та функцій слухових пристроїв, при підборі оптимального варіанту слід звернутися за консультацією до професійного отоларинголога-сурдолога. Тестувати слухові апарати також слід під наглядом медичного фахівця: він забезпечить тонке налаштування пристрою згідно з поставленим діагнозом та особистими побажаннями клієнта.

Грамотно підібраний і налаштований апарат здатний не тільки забезпечити власнику комфортне звукосприйняття, але і знизити ймовірності подальшого погіршення слуху. Після проведення всіх необхідних процедур підбору та налаштування пристрою професійний сурдолог обов'язково запропонує клієнту пробне носіння слухового апарату на необхідний для адаптації період часу, після чого, проаналізувавши побажання клієнта, уточнити налаштування параметрів пристрою, дасть список рекомендацій щодо його використання або замінить слуховий апарат на іншу модель.