Ціни на пально-мастильні матеріали постійно зростають. Причин для цього існує безліч, тому багато власників автопарком бажають скоротити витрати, за рахунок тотального контролю за витратою палива.
Метод №1: Підключення супутникової системи моніторингу
Терпіти зайві витрати – безглуздо та необдумано з огляду на жорстку конкуренцію в Україні. GPS моніторинг – це чудове рішення для логістичних компаній, що дозволяє належним чином контролювати транспорт. За допомогою GPS-трекера власник або диспетчер може віддалено визначати розташування об'єкта на екрані, а також кількість витраченого палива та технічний стан авто.
Метод №2: Підбір GPS-обладнання для контролю палива
Сьогодні отримувати дані про витрату палива можна трьома способами – за допомогою GPS-трекера (за нормою), CAN-шини та спеціального датчика.
- Контроль палива без датчика.
Контроль палива за нормою передбачає монтаж трекера та розрахунку даних згідно з нормою витрати на 100 кілометрів. Система автоматично розраховуватиме витрати пального за кожен рейс або за певний період часу. Це рішення підходить для невеликих автопарків з порядними співробітниками або там, де технічно складно встановити обладнання.
- Контроль палива за допомогою штатного датчика та даних по CAN-шині.
CAN-шина є цифровою системою зв'язку, за допомогою якої всі електронні пристрої транспортного засобу взаємодіють. Підключивши GPS-трекер до CAN-шини, можна віддалено отримувати дані з бортового комп'ютера автомобіля, у тому числі інформацію від штатного датчика палива, а також мотогодини, тиск та інше.
- Контроль палива за допомогою додаткового датчика палива.
GPS моніторинг сільгосптехніки та інших транспортних засобів складається з таких важливих компонентів, як термінал та датчик рівня палива. Саме за допомогою додаткового ДРП можна отримувати максимально точні дані щодо витрат палива в режимі Онлайн. За умови правильного монтажу, підключення та налаштування похибка обладнання становить не більше 1%.
Датчик рівня палива дозволяє не тільки визначати рівень палива в баку, а й обсяг, час і місце заправленого матеріалу, а також дозволяє розпізнати недоливи та мікрозливи, у тому числі через «зворотню».
Метод №3: Виключення махінацій із паливом за допомогою системи моніторингу
Встановивши моніторинг транспорту, власник автопарку отримує повний доступ до даних про роботу кожного автомобіля окремо - дотримання маршрутів, виїзд з геозон, реальний пройдений кілометраж, точний обсяг заправленого та витраченого палива, стиль водіння та інше.
Увага! Встановлюючи GPS система контролю транспорту, слід звернутися до кваліфікованих фахівців, які допоможуть підібрати максимально оптимальний пакет обладнання, здатний повністю задовольнити запити клієнта та компанії.