Кращий вибір для власників домашніх вихованців - корм для собак, який містить необхідні калорії, мінерали, вітаміни та поживні речовини, так що його можна використовувати як повноцінний раціон. Чи це можливо? Так, якщо добре підходити до вибору. Хороші варіанти можна знайти і серед продуктів середньої цінової категорії, але все ж багато хто воліє купувати корм для собак супер преміум класу на https://zoodom.ua/uk/pl-sobaki_pitanie_sukhoi_korm/al-super-premium-dlya-sobak.
У такому кормі для собак переважає білок тваринного походження, а не рослинного. Він дає вашому вихованцю ті амінокислоти, які не синтезуються в організмі. У рослинному білку таких речовин або зовсім мало, або зовсім немає.
На м'ясо припадає щонайменше 40% у складі інгредієнтів. Це пояснює більш високу вартість, порівняно з кормами преміум класу для собак. Ціна — не завжди індикатор якості, але в даному випадку це правило справді справедливе. Виробники використовують різні види м'яса: курка, ягня, яловичина, кролик. Користь такого раціону є очевидною. Причому чим різноманітніший м'ясний склад, тим більша поживна цінність.
У супер преміум кормах мінімум злакових. Є й такі, де злаків немає. Ваші чотирилапі друзі за своєю природою м'ясоїдні, такі продукти як соя, кукурудза, злаки не засвоюються їх організмом. Водночас виробники часом вводять їх до складу раціону, знижуючи тим самим його собівартість.
Вибір кормів для собак супер преміум класу в інтернет-магазині "Зоодом Бегемот", як правило, дуже великий. У виробників є склади для різних порід, дорослих вихованців та цуценят, тварин з різними фізіологічними особливостями.
Як вибирати?
Перше, на що слід звернути увагу - склад корму для собак. Саме за цим принципом будується більшість рейтингів. Якщо йдеться про супер преміум корму, у складі не повинні бути присутніми:
- антибіотики та гормональні препарати;
- штучні барвники (найпоширеніші - тартразин, азорубін), ароматизатори та консерванти;
- штучні підсилювачі смаку.
На що ще звертати увагу?
- Поживність кормів для собак. Якщо ваш вихованець страждає на зайву вагу, їжу з високою поживністю брати не варто, хоча сам по собі цей показник позитивний.
- Вік вихованця. Як правило, собак у віці 7+ переводять на раціон для тварин похилого віку. Корм для цуценят більш багатий на вітаміни і амінокислоти, його енергетична цінність вища, що потрібно для нормального розвитку зростаючого організму в період підвищеної активності.
- Виробник – ще один індикатор якості.
Вибір, звичайно ж, залежить від переваг і потреб кожної тварини.