Бездротові навушники вкладиші сьогодні мають величезний попит серед покупців різного віку. Молодь полюбляє їх через відмінну якість звуку. Водії купують бездротові навушники з гарнітурою для безпечного спілкування за кермом. У продажу сьогодні представлено величезну кількість брендів. Мрією для багатьох є Airpods від Apple. Але якщо шукаєте щось дешевше, в “Цитрусі” за посиланням https://www.ctrs.com.ua/ru/naushniki/brand-jbl/ можна замовити Блютуз навушники JBL. Якщо вас цікавлять саме вакуумні вкладки, їх ціна починається від 899 гривень.

JBL – що це за фірма

Сьогодні, коли з’явилася велика кількість китайських брендів, багато хто вважає, що JBL – це ще один виробник з Китаю. Насправді це відома американська компанія, яка була створена у 1946 році, а її спеціалізацією є аудіосистеми. Бренд виробляє дійсно якісну аудіо техніку в широкому асортименті:

  • портативні Блютуз колонки;
  • геймерські аксесуари;
  • навушники різноманітних типів – вакуумні, TWS, повнорозмірні накладні, з дугою на шию, дротові;
  • аудіосистеми Преміум категорії для будинку та авто.

Отже, якщо шукаєте якісні бездротові навушники для спілкування за кермом або для музики, бренд JBL заслуговує на підвищену увагу.

5 причин вибрати TWS навушники JBL

Через велике різноманіття виробників покупці вагаються, вибираючи продукцію того чи іншого бренду. Ось п’ять ключових причин купити навушники саме JBL:

1. Якість звуку, активне шумопригнічення

Навушники JBL відомі своїм високоякісним звуком, що передається без спотворень і шумів. Баси є особливою сильною стороною цих навушників. Тому їх нерідко купують музиканти та меломани. ANC (шумопригнічення) – корисна функція, що допомагає фільтрувати сторонній шум під час розмов та прослуховування треків.

2. Бездротове підключення стандарту 5,3

Навушники JBL використовують бездротове підключення через Bluetooth стандарту 5,3, що забезпечує свободу пересування та зручність використання. Новий стандарт – це також більший радіус дії та мінімум спотворень, надійніший зв’язок між вкладками та смартфоном.

3. Тривалий час роботи

Дешеві навушники розряджаються за дві – три години. Якщо купуєте вакуумні вкладки JBL, до восьми годин в автономному режимі, та до 30 годин з кейсом вам забезпечено.

4. Зручний дизайн

Через довге носіння користувачі скаржаться на біль в вухах та дискомфорт. Але завдяки ергономічному та анатомічному дизайну амбушур JBL можете носити ці навушники впродовж доби.

5. Голосове та сенсорне керування

Одним дотиком до навушників можна відповідати на дзвінки, ставити треки на паузу, зменшувати або збільшувати гучність. Цю якість особливо цінують водії, котрі придбали бездротові навушники JBL з гарнітурою. Є підтримка голосових асистентів для керування іншими інтелектуальними приладами.

Популярні серії бездротових навушників JBL

T125 BT – зручні вкладиші з дугою на шию. Найдешевший варіант наразі. Їх обирають покупці, що полюбляють фітнес та ранковий біг.

JBL W100 TWS – відносно недорогі вакуумні вкладки, що гарантують тривалу роботу та високу якість звучання з чіткими басами.

JBL Wave Flex TWS – у категорії до двох тисяч гривень це найкращий вибір. Є система активного шумопригнічення. Сподобається покупцю й сучасний дизайн з простим керуванням дотиками до “ніжки”.

JBL Quantum TWS – преміальна серія з захистом від вологи та пилу за стандартом IPX4. Є інтелектуальна функція Smart Ambient, що дозволяє чути звуки довкола під час водіння та спілкування.