Кожному дачнику та огороднику дуже добре відомо, що підготовку до дачного сезону необхідно розпочинати завчасно, а саме ще на початку лютого. Якраз у цьому місяці потрібно потурбуватися про те, аби провести висадку на майбутню розсаду насіння таких овочевих культур як перець з баклажанами, а також помідори та відповідно тих овочів, які плануєте надалі посадити у себе на земельній ділянці.
Якщо ви хотіли б мати змогу працювати з посадковим матеріалом, який має гарну схожість, радимо звернути вашу увагу саме на 100% якісне насіння овочів в профупаковці, яке ви знайдете за посиланням в інтернет-магазині Агрікс.
Підготовка насіння до посіву. Важливий момент, про який варто пам'ятати!
Серед поширених способів посіву насіння спеціалісти виділяють не лише посів сухого насіння, що відрізняється більш довготривалим часом проростання, але й посів вологого насіння, що було замочене у воді або ж у спеціальних активаторах для більш швидкого проростання. Виходячи з цього багато хто з дачників-новачків робить помилковий висновок стосовно того, що все насіння краще замочувати.
Але це не так оскільки далеко не всім культурам такий спосіб підходить. Для прикладу замочування ідеально підійде для насіння петрушки та моркви, а також для насінні бобових, буряка та навіть цибулі. В той самий час насіння всіх інших овочевих рослин замочувати у великій кількості вологи не рекомендовано. Це призведе не до швидкого по часу зростання, а якраз навпаки до процесу загнивання. Цей момент дуже важливо враховувати під час підготовки насіння.
Що ще крім висадки насіння роблять у лютому?
Крім процесу висадки насіння на розсаду у лютому також важливо обов'язково скласти список головних справ, які мають бути виконані на городі та у саду. Це допоможе в кінцевому результаті бути готовим до початку дачного сезону на всі 100%. Зокрема окрім прибирання території, важливо також обов’язково потурбуватися про наступні дії:
-
підгодівля кущів з деревами та грядками;
-
аерація газону;
-
закладка компосту;
-
знищенням всіх тих шкідників, які перезимували.
А ще також потрібно скласти план сівозміни або простіше кажучи почергову висадку культур на певній території. Цього плану надзвичайно важливо дотримуватися оскільки якщо ви проводите посів на одній і тій же грядці протягом багатьох років, це може призвести до того, що грунт просто виснажиться. Ось чому рослини повинні повертатися на одне і те ж місце приблизно через 3-4 роки. Правильна сівозміна допоможе вберегти вас від цілого ряду негативних процесів серед яких:
-
одностороння втрата наявних у грунті поживних речовин;
-
проникнення всередину ґрунту шкідників;
-
ну і звісно накопичення у землі хвороботворних організмів з токсинами.