Трансформація простору, відчуття злиття з природою, максимальна свобода — головні переваги безрамного панорамного скління. В Україні вже експлуатуються будинки зі склінням завдовжки до 6 метрів. Більшість архітекторів обирає міцні алюмінієві конструкції довжиною до 3 м та висотою до 2,8 м. Компанія Viknar'off є одним із найбільших виробників металопластикових конструкцій у країні. На виробництві компанії виготовляються конструкції з використанням високоякісних європейських матеріалів, що дає змогу експлуатувати прозорі стіни десятки років

Чому в панорамному склінні застосовують алюмінієвий профіль?

Головна умова будівництва будь-якої будівлі — довговічність та безпека конструкції. Фасади зазнають серйозних вітрових навантажень, перепадів температур, впливу промислових випарів, дії гравітації. Чим більша площа скла у склопакеті — тим вище навантаження на раму. Алюмінієвий профіль довів свою ефективність.

Переваги алюмінієвих конструкцій у склінні фасадів та внутрішніх перегородок.

  • Легкість. Граничні навантаження на фундамент та плити перекриття архітектори мінімізують багатокамерними рамами з легкого алюмінію.
  • Міцність. Метал не боїться корозії, витримує перепади тиску, не боїться високих та низьких температур.
  • Довговічність. Готова рама прослужить щонайменше 50 років, більшість систем розрахована на експлуатацію без дорогого капремонту до 80 років.

Висока теплопровідність металів у віконних системах вирішена. Застосовується багатокамерна структура герметичних порожнин з інкапсульованим повітрям та термомости — прошарки із високотехнологічних полімерів з екстранизьким коефіцієнтом теплопровідності.

Як вибрати алюмінієві конструкції для скління?

Проєктування фасадних конструкцій та внутрішніх перегородок для зонування простору проводиться виключно за участю кваліфікованих інженерів-конструкторів. Кожен елемент конструкції розраховується індивідуально: габарити, глибина монтажного профілю, тип склопакета, поворотні механізми.

Як застосовують алюмінієвий профіль в будівництві та дизайні:

  • суцільне скління хмарочосів, ТРЦ, бізнес-центрів;
  • вітрини магазинів, вхідні групи ЖК, басейни, спорткомплекси;
  • пентхауси, зимові сади, галереї, панорамне скління балконів та лоджій;
  • особняки у стилі Райта, котеджі-барнхаус;
  • тераси-трансформери заміських особняків та ресторанів;
  • зонування офісів: deep zone, переговорні, релакс-зони.

Будь-яке вікно потребує догляду. Гумовий ущільнювач підлягає заміні раз на 20-40 років. Фурнітуру доводиться ремонтувати внаслідок неправильної експлуатації. Мити вікна потрібно регулярно. План скління враховує безпеку та доступність для профілактичного догляду всіх елементів — рухливих та статичних.