З зрозумілих причин програми 1С сьогодні остаточно втратили свою актуальність в Україні. Єдиною адекватною альтернативою класичним рішенням від 1С, як відомо, стали програмні продукти від польського вендора BAS. Деякий час програми BAS виконували роль функціонального аналога 1С, але з часом новий софт перевершив свого попередника, став більш досконалим, сучасним та адаптованим саме до українського ринку IT.
Перемога сучасного (BAS) у боротьбі зі звичним (1С)
Слід одразу зазначити, що програми 1С більше не підтримуються на території України. Вони не оновлюються, що означає відсутність сучасних версій на вітчизняному ринку й відповідне моральне та технічне старіння даного ПЗ.
Саме тому навіть найконсервативніші представники українського бізнесу активно переходять з неактуальних версій 1С на більш сучасний, функціональний та загалом принципово новий софт від BAS.
Дізнатися більше інформації, в чому полягає різниця між продуктами BAS і 1С, можна на ресурсі https://www.1c.kiev.ua/ua/difference-1cvsbas/, де крім того є можливість скористатися послугою «Перехід від з 1С на BAS».
В чому головні переваги BAS над 1С?
Незважаючи на спільність платформи (в чому є безумовний плюс), BAS є більш сучасною та технічно просунутою програмою поряд з 1С. Завдяки конфігураційній подібності перехід з 1С на BAS є максимально спрощеним. При цьому функціонал та юзабіліті BAS багато в чому перевершує аналогічні показники конкурента.
В якості підтвердження розглянемо декілька яскравих прикладів:
- налаштування елементів головного вікна, а також форм документів, звітів та довідників, завдяки чому можна автоматизувати відображення та роботу відповідних інформаційних і операційних модулів з можливістю зручного моніторингу та виконання повсякденних завдань;
- кросплатформеність (на сьогодні, крім Window, програмне забезпечення BAS підтримує платформи Linux і MAC OS), а також синхронізація та безпечна взаємодія з базою за допомогою смартфона та мобільних додатків;
- наявність інструментів комунікації між користувачами однієї конфігурації (створення та використання чату, без необхідності залучення сторонніх програм-комунікаторів);
- підтримка роботи системи в рамках хмарного сервісу з використанням віртуальних серверних потужностей (без необхідності створення та обслуговування власного реального серверу).
Це лише деякі з багатьох пунктів, але вони наочно демонструють різницю між сучасними версіями BAS та застарілими аналогами від 1С. Вони чітко вказують на переваги нового софту, і на те, наскільки архаїчними поряд з BAS виглядають можливості попередника.