У великому каталозі вимірювального обладнання та приладів контролю компанії fotonika.kiev.ua, який ви знайдете за посиланням https://fotonika.kiev.ua, представлені КВП будь-якої складності в наявності або на замовлення. Серед найпопулярніших приладів можна відзначити надійні:
- манометри,
- реле потоку і реле протоки,
- реєстратори даних,
- ротаметри (для газу, для кисню, для води, для пари, для повітря та ін.),
- датчики CO і CO2,
- термометри (показують, цифрові, безконтактні),
- вологоміри.
Ви можете придбати абсолютно різні контрольно-вимірювальні прилади для будь-яких цілей з широкого асортименту КВП компанії fotonika.kiev.ua.
Призначення контрольно-вимірювальних приладів
Призначення контрольно-вимірювальних приладів (КІП) полягає у вимірі різноманітних фізичних процесів, величин та технічних характеристик. Класифікація КВП не дуже складна, але досить велика.ru. Більшість КВП підрозділяється за такими критеріями:
- рід вимірюваної властивості;
- клас точності;
- спосіб відліку;
- призначення.
За родом вимірюваної характеристики КВП діляться на пристрої, що використовуються: для вимірювання тиску; для вимірювання температури; для встановлення витрати газоподібної чи рідкої речовини; для встановлення рівня; для якісних вимірювань (виміри щільності, вологості, складу газів тощо).
Клас точності є технічний показник пристрою КВП, який встановлює точність вимірювання будь-якої характеристики. Клас точності характеризується числом. Чим менше, тим вище точність показань пристрою. За способом відліку виділяють наступні пристрої:
- Показувачі, які відображають характеристику, що замірюється, за допомогою стрілки на циферблаті або шкалі.
- Підсумовуючі, які відображають сумарну величину характеристики, що замірюється.
- Самописні, які автоматично фіксують і відображають замірювані характеристики на диску, що обертається, або на стрічкі з паперу.
- Сигналізуючі, які подають звуковий або світловий сигнал за певних величин вимірюваної характеристики.
За призначенням КВП класифікуються такі види:
- Технічні. Вони використовуються з виробництва. Як правило, вони надійні та досить прості у застосуванні.
- Контрольні. З їхньою допомогою повіряють технічні пристрої. Крім цього, їх часто застосовують під час проведення наукових чи пуско-налагоджувальних робіт. Клас точності таких пристроїв вищий, ніж у технічних.
- Зразкові. Вони також призначені для перевірки. Всі КВП мають певну чутливість, тобто здатність пристрою встановлювати невеликі відхилення вимірюваної характеристики. Чим вище чутливість пристрою, краще він реагує на невеликі зміни характеристики.