Безпека – одна з основних потреб людини. В сучасному світі ви можете скористатись як послугами спеціальних компаній, так і подбати про безпеку себе та свого майна самостійно. Щоб обрати якісну сигналізацію, необхідно визначитись з умовами її використання. Сирени бувають внутрішні та зовнішні, дротові та бездротові, відрізняються за тональністю та потужністю звукового сигналу. Для того, щоб обрати відповідний варіант, слід визначитись, за яких умов і потреб ви будете її використовувати.

 Автономні сирени – це один з перспективних напрямків розвитку систем безпеки. Розгляньмо, як влаштована автономна сирена.

Як влаштована автономна сирена

Головна особливість автономної сирени полягає у наявності драйверу та динаміка в одному корпусі. Тобто для здійснення звукового сповіщення до динаміка не потрібно додатково підключати драйвер. Якщо сирену підключати до мережі без нього, то не вийде отримати очікуваних результатів. Динамік буде просто шипіти, оскільки йому потрібний запрограмований алгоритм спрацювання.

Ще однією перевагою даного типу є наявність акумулятора, що забезпечує роботу за відсутності електропостачання. У випадку, якщо зловмисник від’єднає всі дроти живлення, то шумовий подразник не зникне миттєво. Сигнал триватиме доти, доки не розрядиться батарея. Звісно, при компактних розмірах самої сирени заряду не вистачить на довгий час, але навіть п'яти хвилин роботи поза мережі може бути достатньо, для того щоб відлякати недосвідченого крадія.

Автономні сирени для чого потрібні

Навіщо потрібна автономна сирена? Звукова сирена стане в пригоді на підприємствах для організації безпеки працівників у разі пожежі, задимлення чи аварії. При необхідності сповіщення про небезпеку у віддалених будівлях підприємства чи там, де немає можливості прокласти додаткові кабелі електричного живлення, доречно скористатись автономною сиреною.

Зовнішня автономна звукова сирена оповіщення якнайкраще підійде для охорони. Може бути універсальною та встановлюватись на різних будівлях, будь то приватний будинок, офісне приміщення чи виробниче підприємство. Вона кріпиться до стіни чи будь-якої іншої вертикальної поверхні. Завдяки компактним розмірам і різноманітним кольорам зовнішньої решітки, не привертає зайвої уваги.

Через використання цих приладів просто неба, вони мають захист від крапель дощу, граду, пилу. Витримують перепади температур і можуть справно працювати навіть за показників нижче ніж 30 градусів Цельсія.

Наявні на ринку моделі легко програмуються зі смартфона та надсилають на ваш номер повідомлення про порушення. Зазвичай такий тип сповіщення має потужний звуковий сигнал до 115 дБ. При підключенні до мережі споживає зовсім небагато електроенергії, до 15 В. А за відсутності чи значних перепадах напруги система здатна працювати від акумулятора.

Основні переваги використання звукової сирени

Звісно, головною перевагою сигналізації є створення відчуття безпеки, але на цьому її плюси не закінчуються. Також до переваг використання звукової сирени можна віднести:

  • економічність в споживанні електроенергії;

  • безперебійну роботу від акумулятора;

  • стійкість до впливу зовнішнього середовища;

  • простоту монтажу та обслуговування. 

Якщо вам потрібна надійна автономна сирена, переходьте до магазину viatec.ua. Завдяки зручному каталогу, ви легко зорієнтуєтесь та оберете необхідну саме вам модель.