Саме під час сну організм активно бореться з інфекціями, отже, для швидкого одужання важливо добре висипатися. Проте якщо йдеться про ГРВІ та інші захворювання, симптомом яких є біль у горлі, заснути буває доволі складно. Покращити стан допоможуть ліки за посиланням https://apteka911.ua/shop/lekarstvennyie-preparatyi/ot_boli_v_gorle — медична інформаційна система apteka911 дозволить знайти дієві засоби. Також варто скористатися певними порадами, аби біль у горлі не заважав спати.
5 рекомендацій для боротьби з болем у горлі
Часто симптоми гострих інфекційних захворювань нагадують про себе з особливою інтенсивністю саме вночі. Аби полегшити свій стан під час сну, дотримуйтеся таких порад:
- пийте якомога більше рідини — це можуть бути теплі чаї на основі трав та звичайна вода, а ось від алкоголю та кофеїну варто на деякий час відмовитися, адже ці речовини ще більше подразнюють слизову;
- приймайте ванну або теплий душ — краще під час водних процедур глибоко вдихати пару, бо це є ефективним методом боротьби з неприємними відчуттями в горлі;
- тримайте необхідні засоби на тумбочці біля ліжка — буде краще, якщо під рукою матимете знеболюючий спрей та склянку води;
- зволожуйте повітря — якщо природного зволоження замало, придбайте додатково зволожувач;
- намагайтеся максимально розслабитися — дотримуйтеся звичних ритуалів перед сном, а також хоча б за пів години до сну забудьте про гаджети.
Не нехтуйте медичними засобами, які допомагають боротися з болем у горлі. Наприклад, є сучасні препарати, яку будуть діяти протягом чотирьох годин — цього часу вистачить принаймні на половину нічного сну.
Коли варто звернутися до лікаря?
Інтенсивність болю в горлі може відрізнятися, але якщо біль є справді сильним, самолікування не буде доречним. Також медична допомога необхідна, коли з’являються й інші насторожуючі симптоми. Візит до лікаря або виклик швидкої допомоги мають бути негайними, коли виникли проблеми з диханням, складно відкривати рота, є відчуття кому в горлі, болять вуха або ж навіть у слині помічаєте кров.
Біль у горлі може мати як вірусне, так і бактеріальне походження. В другому випадку доцільним є вживання антибіотиків, які призначає виключно лікар після обстеження та додаткових аналізів.