При облаштуванні кухонного інтер'єру дуже важливо підібрати обідній стіл таким чином, щоб він гармонійно вписувався в дизайн приміщення і виконував всі покладені на нього функції. Більшість господинь віддають перевагу дерев'яним меблям, а саме обирають столи від виробника – вони відрізняються високою якістю, практичністю і довговічністю. Зупинимося докладніше на особливостях обідніх столів із деревини.

Дерево – один з найблагородніших матеріалів, який використовують для виготовлення меблів споконвіку. Стіл із масиву – це чудово звучить. І не лише звучить, адже на практиці такі моделі надійні та виглядають дорого.

Переваги та недоліки дерев'яних столів

Кухонний стіл - це один з необхідних предметів меблевого гарнітура, який не тільки збирає всю родину за вечерею, але й дозволяє господині виконувати деякі роботи з приготування їжі. Найчастіше обирають столи із масиву дерева, оскільки ця натуральна сировина має безліч корисних характеристик.

Екологічна безпека

Деревина не містить шкідливих і токсичних речовин, більше того, вона має властивість наповнювати повітря ефірними оліями та смолами, що робить мікроклімат у приміщенні сприятливим та комфортним для всіх мешканців.

Міцність

Меблі з дерева довгі роки зберігають свій первісний зовнішній вигляд, зумовлюючи тривалий період його експлуатації. При правильному догляді така деревина служитиме вірою та правдою 50 і навіть більше років, при цьому будь-які дрібні дефекти можна легко та швидко відреставрувати.

Простота використання

Поверхня дерев'яного обіднього столу, як правило, тепла, приємна на дотик, а також досить функціональна та дуже практична.

Відповідність будь-якому дизайну

Правильний вибір розміру, форми й забарвлення столу з дерева може гармонійно вписатися в різні інтер'єри, оформлені в стилях від провансу до хай-тек.

Як обрати такий стіл?

Дерев'яний стіл для кухні вибирають насамперед з урахуванням вимог ергономіки простору. Фахівці рекомендують витримувати зразкову відстань від стіни до столу в 80 см, а біля обідньої групи обов'язково повинні залишатися проходи не менше метра - тільки в цьому випадку користувачі зможуть комфортно сидіти, вставати та відсувати стільці.

Форма столу обов'язково має відповідати загальній дизайнерській концепції приміщення та враховувати кількість людей, які тут щодня вечерятимуть. Так, круглі та овальні вироби частіше вибирають для просторої кухні, а власники невеликих приміщень віддають перевагу квадратним або прямокутним моделям.