Поради при покупці вбудованого холодильника із морозильною камерою
Одне з головних завдань побутової техніки - забезпечити зручність господині в приготуванні і зберіганні продуктів харчування. Вбудовані холодильники виконують саме останню функцію. Крім якісного заощадження вмісту важливо, як пристрій впишеться в інтер'єр, наскільки легко його розмістити в кухонному гарнітурі. Саме тому на ринку побутової техніки з'являються мультифункціональні пристрої, які не тільки виконують цілий ряд важливих функцій, але і служать тривалий час. Давайте разом розбиратися, що таке вбудований холодильник із морозильною камерою і як його вибирати.
Загальні відомості про вбудовані холодильники
Класичний вбудований двох- або однодверний холодильник не помітний сторонньому оку, так як вмонтований в кухонний гарнітур. Для цього в меблях готується ніша під розміри пристрою, а двері закриваються спеціальними панелями, які за стилем відповідають решті меблів. Накладні панелі кріпляться поверх рідних дверей пристрою. Такий варіант агрегату називається повновбудовуваним, проте є частково вбудовані варіанти, де двері не закриваються панелями.
Переваги великих і невеликих вбудованих холодильників
-
Компактність
Для власників невеликих кухонь дуже важливо знайти холодильник за розміром не великий, але при цьому всередині якого все буде поміщатися. Саме для власників таких приміщень розроблений цілий ряд компактних моделей від Gorenje.
-
Універсальність
Крім того, що пристрій компактно поміщається в кухонних гарнітур, він має і морозильну камеру. Залежно від розмірів вашого приміщення, можна підібрати найбільш доречний за розміром варіант - компактний або повнорозмірну модель. Багатофункціональний пристрій дозволить тривалий час надійно зберігати продукти харчування.
-
Естетичність
Ті, хто любить розглядати всі деталі в інтер'єрі і насолоджуватися гармонійністю, точно віддадуть перевагу такому типу пристрою. Завдяки тому, що холодильник з верхньою морозильною камерою вбудованого типу, його можна відмінно вмонтувати в наявний кухонний гарнітур. І не кожна людина зможе помітити, де ж взагалі розташовується пристрій. Це особливо важливо, якщо холодильник сильно відрізняється від решти техніки.
-
Низький рівень шуму
Як правило, під час роботи більшість холодильників видає характерний шум. Завдяки наявності зовнішніх панелей у вигляді шафи утворюється додаткова шумова ізоляція. Таким чином ваш пристрій може працювати майже безшумно. Якщо вдома є маленькі діти, даний показник дуже важливий.
Критерії вибору холодильника із морозильною камерою (нижньою та верхньою)
Кількість камер
Вибираючи пристрій за даним параметром слід врахувати, яка кількість людей в сім'ї, який у них приблизний раціон, скільки продуктів необхідно заморожувати. Виходячи з цих даних можна вибрати такі варіанти:
-
Однокамерний
Ідеальний варіант для однієї людини або невеликої сім'ї (до 2-3 чоловік). Такий пристрій зазвичай невеликих розмірів і морозильна камера знаходиться в одному відділенні з холодильною. Такий пристрій можна розмістити навіть під стільницею.
-
Двокамерний
Найбільш затребуваний варіант для сім'ї з 3-4 чоловік. Зазвичай обсяг холодильної камери в межах 300-400 л, а морозильна камера розділена від холодильної. Багатокамерний
Якщо у вас велика сім'я і є звичка робити багато запасів - це кращий варіант. Такий пристрій дуже зручний - є кілька зон зберігання, наявність ящиків для фруктів, камера для глибокої заморозки, велика місткість.
Розташування морозильної камери
-
Нижня морозилка
Якщо у пристроя морозильна камера знизу - відповідно її обсяг великий, а також є висувні ящики. Це дозволяє розсортувати продукти і зберігати в належному відсіку (м'ясо, риба, овочі і тд).
-
Верхня морозилка
Якщо ви віддали перевагу такому варіанту - його місткість буде значно меншою. Таке розташування камери дуже звичне і не потрібно весь час нагинатися. Цей варіант відмінно підійде тим, хто регулярно використовує заморожені продукти.
-
Side by Side
У такого варіанту пристрою морозильна камера знаходиться поруч з холодильною і займає цілий відсік. У ній можна підтримувати температуру до -18С. Це найбільш зручний варіант, особливо, якщо у вас велика сім'я. Єдиний мінус - пристрій досить габаритний і дорогий.
Тип розморожування
-
Капельна система. Принцип роботи такого пристрою - компресор працює періодами. Під час відключення пристрою утворений лід починає танути. Для стоку води є спеціальний контейнер, де рідина випаровується. Через те, що в морозильній камері дана технологія не працює, потрібно розморожування проводити вручну.
-
No Frost. Такі пристрої не потребують розморожування. Працюють холодильники no frost за таким принципом - розташований між холодильною і морозильною камерою випарник охолоджує повітря і посилає його далі, а на ньому залишається іній. Компресор працює періодами, а розтанувший іній потрапляє в зовнішній лоток і випаровується. Постійна циркуляція повітря забезпечує рівномірну заморозку і охолодження.
-
Full No Frost. Технологія має роздільні вентилятори для холодильного і морозильного відсіків. Такі двохкомпресорні агрегати вважаються дуже потужними і ефективними.
Якщо ви звернете увагу на зазначені вище параметри, підібрати вмонтований холодильник по гарній ціні буде набагато простіше і легше.
Поради при покупці вбудованого холодильника із морозильною камерою
Рекомендуємо перед придбанням енергозберігаючого холодильника вбудованого типу обов'язково врахувати такі поради:
-
Обов'язково зверніть увагу на показник рівня шуму. Звичайно, шум сучасних пристроїв дуже терпимий. Але якщо ви живете в невеликій квартирі, звук холодильника точно не буде приносити радості. Ідеальний варіант, коли даний показник не перевищує 45 дБ;
-
Краще обирайте холодильники класу А. Через досить високу вартість електроенергії даний параметр дуже важливий. Також сьогодні можна придбати не тільки пристрій класу А, але і А+, А++, А+++;
-
Обираючи вбудований холодильник по гарній ціні зверніть увагу на доп. функціонал пристрою, чи будете ви всім користуватись. Можливо не слід переплачувати за деякі функції, які вам взагалі не потрібні;
-
Якщо ви хочете придбати економічний пристрій, у бренда Горенье є варіанти з потужними енергозберігаючими світлодіодами. Вони будуть служити вам тривалий час, та добре освітлювати камеру пристрою.