Головний інструмент гравця — стаціонарний або портативний персональний комп’ютер чи консоль. Однак досягати висот в іграх неможливо без використання допоміжних гаджетів. Зокрема, неабияку роль відіграє акустичне обладнання. Воно створює неймовірну ігрову атмосферу і забезпечує ефект повного занурення. Серед найкорисніших геймерських аксесуарів — портативні колонки та навушники.
Що потрібніше — потужна компактна колонка чи ергономічні «вуха»? Отримати відповідь на це питання допоможе аналіз особливостей та можливостей обох гаджетів.
Портативна колонка: фішки та переваги
Доступна за посиланням https://www.moyo.ua/foto_video/audio/portativnaj_akystika/jbl/ портативна колонка JBL здатна подарувати незабутні емоції. Вона чудово посилює акустику комп’ютера або ігрового телевізора і дозволяє з головою поринути у події на екрані.
Використовувати колонку доцільно, якщо поряд нікого немає, або ж оточення не проти шуму. Гучності компактної колонки цілком достатньо для забезпечення насиченого звукового супроводу. При цьому вона не така гучна, як стаціонарні акустичні системи, тому не може стати причиною сварки з сусідами.
Головні переваги портативної акустики:
-
Мініатюрні розміри
Колонка займає мало місця, її можна встановити на стіл поряд з ігровим ПК та периферією. -
Стильний дизайн
Виробники приділяють багато уваги зовнішньому вигляду колонок, тому знайти модель, яка органічно доповнить ігрову зону, не так вже й складно. -
Сумісність з різними пристроями
Однаково ефективна робота гарантована у тандемі зі стаціонарним комп’ютером, ноутбуком, смартфоном, планшетом чи плеєром. -
Потужність динаміків
Вбудовані динаміки забезпечують чисте звучання високих і низьких частот. Голоси ігрових персонажів звучать незабутньо.
Навушники: важливі нюанси експлуатації
На відміну від колонок, навушники відтворюють звук лише для одного користувача. Вони дозволяють абстрагуватися від навколишнього світу і захищають від факторів, які відвертають від гри.
Якщо у конфігурації навушників є вбудований мікрофон, гравець може спілкуватися з «колегами» у голосових чатах. Ця можливість суттєво впливає на успіхи в іграх.
Бездротові навушники, як і портативні колонки, потрібно періодично заряджати. Дротові моделі живлення не потребують — вони завжди готові до експлуатації.
Вартість «вух» залежить від експлуатаційних характеристик. Існують моделі, які коштують дешевше чи дорожче, ніж переносна акустика.
Плюси навушників:
- Шумозаглушення. Для гравця важлива концентрація. Хороші навушники забезпечують її, відсікаючи усі можливі зовнішні шуми.
- Зручність. Вдало підібрана модель не обтяжує вуха, тому її присутність не відчувається навіть після кількох годин активної гри.
- Широкий вибір. Для ігор можна обрати суто геймерський варіант або універсальні навушники Huawei з магазину https://www.moyo.ua/acsessor/ipod_headphones/huawei/.
- Гнучкий діапазон цін. Найдешевші навушники коштують менш як 100 гривень. Вартість дорогих ігрових моделей вимірюється у десятках тисяч.
Обираючи аксесуари, потрібно враховувати цілі подальшої експлуатації. Якщо хочеться «захистити» оточення від гучних звуків, характерних для популярних комп’ютерних і консольних ігор, краще обрати навушники. Для індивідуального використання вони оптимальні.
Якщо гаджет потрібен не тільки для ігор, а й для домашніх вечірок або сімейних кіносеансів, колонка — чудовий вибір. Краще купити обидва пристрої та використовувати їх по черзі — залежно від настрою та потреб.