Більше 90% площі вікна доводиться на склопакет. Тому від нього сильно залежить шумо-, теплозахист, енергозбереження скління. Віконні компанії пропонують скляні пакети з різним числом камер, опціями, і клієнтам віконних компаній складно вибрати конкретні елементи системи. З цієї статті ви дізнаєтесь, як вибрати склопакет для пластикових вікон правильно.
Пройшовши за посиланням https://winmart.com.ua, ви зможете замовити кращі пластикові вікна для вашої оселі!
Що впливає на вартість склопакета?
Навіть стандартний скляний пакет завдяки своїй конструкції набагато тепліше звичайного скла. Склопакет складається з об'єднаних дистанційною рамкою скляних листів. При покупці, перш за все, необхідно враховувати кількість, товщину скляних листів; відстань між суміжними стеклами; заповнення камер; покриття скла. Міжскляний простір - камери - зазвичай заповнюють повітрям. При їх наповненні інертним газом теплоізоляція вище.
У середині дистанційної рамки поміщають вологопоглинаючу речовину, яка попереджає запотівання вікон. Склопакети монтують в алюмінієвого, дерев'яного або пластикового профілю.
Склопакет з ПВХ-профілем
У багатокамерному склопакеті відстань між склом може відрізнятися всередині однієї системи, але вона завжди більше 2 см. Скорочення відстані дає можливість усунути міжскляну теплову конвекцію і зберегти тепло в кімнаті. Щоб зробити вікно теплішим, використовують опціональні скла, ущільнювальну гуму, інертний газ в якості заповнення.
Як правило, замовники воліють, щоб скляні пакети були:
- прозорі, без спотворень,
- теплі й тихі,
- тепло-, вогнестійкі,
- ударостійкі,
- сонцезахисні.
Скільки камер має бути в склопакеті?
Камери можуть бути в профілі і склопакеті. Чим більше камер в конструкції, тим більше теплозахисних повітряних шарів у скління. Тим воно тепліше. У той же час багатокамерний скляний пакет важче однокамерного. Щоб скоротити навантаження на фурнітуру, трикамерні системи ділять на секції. Її оснащують спеціальними петлями. Вікно з великим числом камер коштує дорожче. З ним менше природна освітленість в приміщенні. У житловій кімнаті досить встановити двокамерний блок, в нежитловому - однокамерний. 3 камери оптимальні в регіонах з суворим кліматом. Їх частіше монтують в глухих рамах. Краще вибирати скляний пакет з більш широкими камерами, раму ширше, щоб опір системи теплопередачі було максимальним.