Газобетонний блок – це штучний камінь і категорії пористих бетонів, що містить кварцовий пісок і цемент. Виробництво матеріалу відбувається з використанням методики газоутворення.
Як правильно вибрати блоки
Сучасний газоблок Аерок потрібно обирати з урахуванням його головних параметрів, серед яких:
- Теплопровідність – її забезпечує повітря в порах. Воно прекрасно утримує тепло в будівлі. Показник теплопровідності знаходиться в діапазоні від 0,075 до 0,25 Вт/(м*К). Чим менше цей показник, тим тепліше буде в вашому будинку.
- Щільність (відношення ваги до об’єму). Існують марки щільності газобетону від D300 до D1200. Чим вищим є показник, тим щільніший газобетон, тобто, більш стійкий, з гарною звукоізоляцією і низькою теплопровідністю. Найменша щільність бетону робить його недостатньо витривалим до пошкоджень, але він менше важить і є більш простим в підрізанні.
- Шумоізоляція. ЇЇ можна перевіряти за коефіцієнтом ізоляції повітряного шуму, що вимірюється в дБ: чим більше індекс, тим кращі звукоізоляційні характеристики демонструє газобетон.
Сучасні газоблоки мають пазогребневу форму торців. Це дозволяє створювати кладку, не заповнюючи вертикальні шви. Є в блоках і особливі захвати, котрі дозволяють простіше переносити їх переносити.
Всі плюси газоблоків
Виробники наголошують на наступних перевагах газобетонних блоків, придбати їх можна ось тут: uabeton.com.ua:
- Доступна ціна. Спеціалісти підрахували, що це один з найвигідніших матеріалів для виконання будівельних робіт.
- Газобетон має мінімальний радіаційний фон. Навіть внаслідок хімічної реакції металевий алюміній, що входить до складу, перетворюється на безпечний оксид алюмінію.
- Будинок із газоблоків не вимагає утеплення, оскільки він прекрасно зберігає тепло. В результаті можна суттєво зменшити витрати на опалення.
- Виконувати будівельні роботи з використанням газобетону – суцільне задоволення. Матеріал можна розрізати, пиляти й свердлити. Швидкість зведення дому значно вища, ніж при використанні кладки з цегли. Блоки з правильною геометрією фіксуються на тонкому шарі клею, таким чином, так що щілини будуть мінімальними, а стіна – ідеально рівною.
- Газобетон дозволяє будувати споруди різноманітної конфігурації, зі зламами, арками й різноманітними деталями.
- Матеріал не підтримує горіння й містить виключно мінеральні складові.
Під час перевезення такі блоки необхідно класти на піддони із дерева й упаковувати термозбіжною плівкою.