Вибір платформи це вельми важливий момент, з яким стикається кожен геймер, плануючи купити ігрову консоль. На відміну від ПК — приставки мають дуже багато різних параметрів, починаючи з зовнішнього вигляду і закінчуючи проектами, які виходитимуть ексклюзивно для тих чи інших платформ.

Сьогодні з партнером статті магазином приставок Retromagaz ми розповімо вам, як обрати приставку, яка буде підходити вам по всім параметрам, а також поділимося цікавою інформацією щодо кожної з платформ, почнемо!

На що звернути увагу обираючи ігрову консоль

Вибір приставки кожен користувач починає з особистих побажань, у цьому списку ми наведемо декілька пунктів, за допомогою яких, вибір ігрової консолі стане для вас легшим, а радість від купівлі — більшою.

Топ-5 порад по вибору консолі виглядають наступним чином:

Вибір платформи

У кожного виробника ігрових консолей є свої плюси та мінуси. Обираючи приставку вам варто оцінити пропозиції різних виробників та вирішити, яка з них здається вам найбільш привабливою. Так, наприклад:

  • Компанія Microsoft

Xbox в якості основного та єдиного ігрового пристрою може подарувати вам враження від усіх проектів, які виходять на ПК. Завдяки роботі конструкторів й розробників нове покоління Xbox не поступається в продуктивності топовим комп'ютерам, попри те що вартість консолей нерідко не дотягує навіть до цінника однієї хорошої відеокарти.

  • Компанія Sony

Консолі компанії Sony відрізняються від усього ринку, завдяки особливому підходу компанії до питання ексклюзивності. Так, проекти які спочатку виходять у світ ексклюзивно для приставок Sony, як правило залишаються ексклюзивами назавжди.

  • Компанія Nintendo

Консолі цієї компанії пішли іншим шляхом й замість розробки стаціонарних консолей компанія вирішила розробити портативні ігрові рішення. Ви без проблем можете грати в метро, а прийшовши додому продовжити гру на тому ж моменті, під'єднавши консоль до свого телевізора

Визначившись з платформою, пропозиція якої імпонує вам більше інших, настав час перейти до більш технічної сторони питання.

Обсяг пам'яті

Обсяги накопичувача в наразі грають величезну роль. Нові проекти вимагають від пристроїв зберігання великих обсягів та швидкості, тому якщо ви хочете завантажити всю свою ігрову бібліотеку і будь-який момент мати доступ до улюблених ігрових тайтлів — рекомендуємо вам звернути увагу на моделі з великим накопичувачем.

Вибір контроллера

В цьому питанні все суб'єктивно й у кожного геймера свої уявлення про ідеальний контролер. Якщо ви все ще сумніваєтеся в тому, який контролер краще обрати — спробуйте всі доступні варіанти та виберіть найбільш зручний на вашу думку.

Потужність

Попри те, що консолі це ігрові пристрої — здатні запускати самі топові тайтли на будь-якому з етапів свого життя — на технічні характеристики звернути увагу все ж варто.

Купуючи консоль ви гарантовано отримуєте можливість грати в нові проекти, але з якою якістю картинки ви зможете це робити та чи доступні будуть всі графічні ефекти на консолі з вашими технічними характеристиками — залежить від системних вимог гри.

Ціна

Попри те що геймінг вже давно перестав бути "дешевим" градація цін на ігри для консолей просто величезна. Обираючи консоль для себе, зверніть увагу на вартість тих чи інших проектів й перш ніж прийняти рішення про покупку — дізнайтеся більше про платні підписки. Найчастіше саме вони відкривають перед геймером багатий вибір проектів які доступні завдяки підписці на ігрові сервіси компанії.

Яка приставка краще для новачків і геймерів

Не зважаючи на те що на ринку є цілком конкретні лідери по характеристикам, кількості ігор та платних підписок — вибір кращої приставки все ж повинен залишатися за вами. Проаналізувавши кожен з перерахованих вище пунктів ви можете зважити всі "за" і "проти" кожної консолі та прийняти вірне рішення.

Пам'ятайте, що пристрій який ви купуєте — буде радувати вас довгі роки, тому зверніть увагу на всі деталі консолі — щоб надалі ваш вибір щодня дарував вам тільки позитивні емоції.