Питання розкрутки блогу актуальне в наш час, ним задається майже кожен блогер -початківець. На початках невелика кількість читачів і відвідувань багатьох дратує і відбирає мотивацію. Давайте розберемося, чому так трапляється і як з цим боротися.

Початок: перші кроки блогера

Користувач всесвітньої мережі вирішив стати блогером. Йому цікава окрема тема, і він хоче поділитися знаннями з іншими користувачами. У нього є мрія - стати одним з найпопулярніших блогерів. Але він повинен засвоїти найголовніше - якщо створювати блог з єдиною метою збагачення - нічого путнього з цього не вийде.

SEO. Пошукова оптимізація здійснюється з метою збільшення відвідувань веб-сторінки методом підняття її позицій в пошукових системах. Слід відразу зазначити, що до блогу це поняття побічне, адже він робиться для людей, а не для роботів. У підсумку - SEO тут не важливе. Якщо все-таки вас цікавить просування сайту, то більше про це читайте на https://pbb.lviv.ua/prosuvannya-sajtiv/

Наповнення блогу. Пишіть багато і ще більше. Розкривайте тематику блогу з різних сторін, додаючи нові пости хоча б раз в два дні. Рідше не рекомендується, але і це не критично. Якщо пости цікаві, вони будь-яким чином приведуть читачів.

Коментування. Підтримуйте інші блоги, і ваш не загубиться. Підписуйтесь на коментарі, стежте за подальшим спілкуванням, і вашу творчість також оцінять.

Розвиток: правильне оформлення та рекламування

Виберіть для себе єдиний шаблон, за яким буде створюватися блог. Згрупуйте всі пости за блоками, додайте лічильник відвідуваності. У перших постах блогу зробіть опис своєї діяльності і цілей ресурсу. Займіться описом тематики блогу перед її безпосереднім розкриттям. Пам'ятайте, анонімність вам ні до чого, вона не приносить дивідендів.

Не слід поспішати з рекламою свого блогу. Для початку додайте його в кілька популярних каталогів. Також на початковому рівні піднімуть відвідуваність соціальні закладки та новинні сайти. Але все ж, перед цим потрібно написати хоча б 10-15 осмислених статей.

Кульмінація: монетизація

Якщо у блогу вже більш-менш регулярна відвідуваність і з'явилися перші десятки коментарів - саме час починати витягувати з нього користь. Але не варто додавати якомога більше реклами в надії відразу озолотитися. Все потрібно робити поступово, починаючи з декількох маленьких банерів і пари реферальних посилань. Дотримуйтеся тематики блогу, і читачі не будуть суворо ставитися до цього.

Ще одна порада - пишіть огляди інших блогів. Описувати як свіжі, так і старі блоги, це допоможе вам налагодити дружні зв'язки з іншими блогерами. А разом можна домогтися більшого!