Протягом свого існування прилади для корекції слуху постійно еволюціонували. З давніх часів люди використовували роги тварин, щоб краще чути. Потім з’явилися слухові апарати, які спочатку виглядали як солідна валіза, а потім поступово ставали меншими. Зрештою вони трансформувалися у сучасні компактні прилади, які ми знаємо сьогодні: https://sluhovie-apparaty.com.ua/ua/home. Втім доки розміри слухових рішень зменшувалися, їхній функціонал, навпаки, розширювався. Тому сьогодні для комфорту користувача в них використовуються прогресивні технології майбутнього. Розберемо найпопулярніші з них.
Покращення якості звуку
Слухові апарати призначені для того, щоб людина мала змогу краще чути. Але не будемо забувати, що серед навколишніх звуків далеко не всі корисні. Досить часто сигнал буває «розбавлений» шумом та іншими перешкодами, що не дають нормально чути важливі звуки. На щастя, сьогодні розробники слухових апаратів використовують «розумні» технології, що дозволяють аналізувати звукове середовище. Завдяки цьому вони:
- відсікають шум;
- виділяють та посилюють корисний сигнал;
- роблять звучання мови більш розбірливим;
- оптимізують музику;
- усувають сигнал зворотного зв’язку.
Завдяки цим корисним функціям людина сприймає навколишні звуки комфортно та природно.
Бездротовий зв'язок
У сучасних слухових апаратах успішно використовується технологія Bluetooth. Вона дозволяє дистанційно підключатися до телевізора, програвача, комп’ютера та інших приладів, щоб транслювати потоковий звук прямо у вуха. Також є корисні аксесуари, що дозволяють чути співрозмовника на дистанції – дуже зручно під час нарад або у гучних місцях.
Завдяки Блютуз керування слуховим рішенням стає набагато простішим. Для цього є дистанційні пульти, гарнітури та інші аксесуари. А ще можна завантажити спеціальний додаток на смартфон та змінювати налаштування через нього. Це значно полегшує життя й робить його більш зручним.
Штучний інтелект
Виробники сучасних слухових рішень постійно вдосконалюють свої продукти. Зокрема, деякі моделі наділені штучним інтелектом. Вони можуть замінити своєму користувачеві фітнес-трекер, відстежуючи його фізичну активність. Але це ще не все. Розробники слухових апаратів пішли далі та «навчили» свою продукцію вимірювати й аналізувати розумову активність користувача – за допомогою спеціальних датчиків. І зупинятися вони не планують – будуть і надалі вдосконалювати прилади для корекції слуху. Тому слідкуйте за оновленнями – майбутнє близько!