Послуги приватного виконавця виникли для того, щоб разом з державними виконавцями ефективно і швидко виконувати рішення суду та інших офіційних органів по стягненню заборгованості. Законом України від 02.06.2016 № 1403-VIII визначено повноваження приватного виконавця. До виконання цих функцій залучаються громадяни України, яких державою уповноважено здійснювати заходи з примусового виконання рішень. Приватні виконавці в Києві мають:

  • вільно володіти державною мовою;
  • вищу юридичну освіту;
  • стаж роботи в галузі права не менше 2-х років;
  • попередньо скласти відповідний кваліфікаційний іспит.

Переваги співпраці з представниками об’єднання "Факт"

Виконавча служба в Києві представлена державними та приватними установами. Разом з тим, особи, які працюють в приватній виконавчій службі мають хорошу мотивацію, щоб працювати якісно та ефективно, аджеїх гонорар складається з певних відсотків від сум, стягнутих за виконавчим провадженням.

Кожна фізична або юридична особа має право на вільний вибірприватного виконавця для надання юридичних послуг. Для того, щоб скористатись його послугами, достатньо зайти на сайт приватних виконавців за посиланням https://fakt.org.ua. Згідно чинних вимог Закону, кожний приватний виконавець має свої права та обов’язки. Зокрема,право розпочати здійснення своєї діяльності набувається ним з дня внесення інформації про нього в Єдиному реєстрі приватних виконавців України в межах території, де розміщується його виконавчий округ. До нього будуть звертатися ті, кому це буде зручно за своїм місцем проживання.

Як оскаржити дії приватних виконавців?

Важливо знати, що згідно ст. 36 Закону кожне рішення, дія або бездіяльність приватного виконавця у встановленому порядку можуть оскаржуватись. Звернувшись до досвідченого адвоката, Ви зможете вивчити виконавчі документи, після чого звернутись у відповідне територіальне управління юстиції із заявою на оскарження дій приватного виконавця.

Також дії приватного виконавця можна оскаржити і в судах. Нормативна база передбачає, що скарга на рішення, дії або бездіяльність приватних виконавців в частині виконання судових рішень господарських судів може бути подана сторонами виконавчого провадження: кредиторами, боржниками або прокурорами на протязі 10 робочих днів з того дня, коли громадянин дізнався про обставини порушення його прав і свобод, а також законних інтересів.