Елегантні та екологічні дерев'яні підлоги з кожним роком стають все більш популярними. Паралельно зростаючим очікуванням замовників та дизайнерів інтер'єрів, виробник Світ Паркету збільшує асортимент місцевих та екзотичних порід деревини, форматів дощок та видів обробки.

На додаток до величезної естетичної цінності, користувачі вирішують купувати дерев'яні підлоги головним чином завдяки високій довговічності, простоті обслуговування та високому комфорту використання, які має дошка для підлоги. Ідеальні та різноманітні лакові покриття гарантують багато років використання підлоги без необхідності оновлення. Однак, якщо є потреба в реконструкції паркету та приведення його у первісний вигляд, витрати є незрівнянно меншими, ніж встановлення нової підлоги. Привабливість дощок, паркетної підлоги, мозаїки та панелей полягає у можливості їх поєднання з іншими матеріалами, такими як камінь, керамічна плитка та килими, що дає цікаві ефекти.

Натуральна краса

Підлоги з масиву дерева вважаються одними з найбільш ексклюзивних обробних матеріалів. Однак до того, як кінцевий продукт досягне замовника, деревина проходить тривалий процес переробки та відбору. Особливості та технічна цінність деревини визначають частку окремих порід деревини у виробництві елементів підлоги.

Залежно від розмірів елементів, отриманих під час різання та обробки деревини на лісопильному заводі, пиломатеріали поділяють на асортименти, напр. такі як: дошки, колоди, балки та планки. Цей розділ регулюється положеннями національних технічних стандартів.

Потім правильно обрізану деревину приправляють і сушать у спеціальних сушильних камерах, щоб залежно від потреб вміст вологи в спиляних елементах становив 5-13%. Для виробництва підлогових матеріалів використовуються переважно європейські та тропічні листяні породи. З хвойної деревини роблять підлогові пиломатеріали - дошки, колоди та балки. Породами деревини, які часто використовують у Європі для виробництва дерев’яних підлог, є дуб, а також ясен та бук. Також використовуються різні породи екзотичної деревини, найчастіше імпортовані з Центральної Африки, Південно-Східної Азії та Південної Америки. Вони все більше і більше оцінюються як дизайнерами інтер’єру, так і замовниками.

На додаток до унікальних естетичних якостей місцевих порід деревини, таких як зерно та насичені кольори, модні екзотичні види мають надзвичайно привабливі фізичні та механічні властивості. У свою чергу, при використанні вітчизняної деревини дуже цікаві декоративні ефекти можна отримати за допомогою фарбування.