Оптимізація зробила революцію не тільки в Інтернеті, але також кардинальним чином вплинула на бізнес, змусивши перекроїти буквально всю, існуючу останні роки рекламно-маркетингову структуру.

Просування сайту - це розміщення інформації про нього на різних ресурсах, та обмін посиланнями. Вибір ресурсу визначається ідентичністю його тематики з професійною орієнтацією ресурсу для цілеспрямованого впливу на потенційну аудиторію.

І якщо всі перераховані методи можна назвати, скоріше, побічними, то безумовно, основою при розкручуванні в Мережі, є саме пошукова оптимізація.

Методи просування сайтів поділяються на легальні «білі» і нелегальні «чорні».

До «чорних» методів, що є одночасно неефективними, відноситься спам в будь-яких його видах. Витрати часу не виправдовуються, до того ж. Подібні методи просування можуть послужити підставою для внесення вашого сайту в стоп-лист (бан).

Легальні способи просування сайту. Це додавання посилань вручну в тематичні каталоги посилань, розміщення посилань на рейтингових ресурсах, контекстна реклама і оптимізацію коду сайту під певні пошукові системи.

Такі методи пошукового просування сайту https://optimize.kiev.ua/seo-prosuvannya-sajtiv/ дають результат в довготривалій перспективі, вони забезпечують стабільність позицій. Також перераховані способи просування ресурсу потребують деяких капіталовкладень, проте це того варте, і щоб не втратити репутацію і сайт, не радимо вам використовувати «чорні» методи просування сайтів, які приваблюють сумнівною дешевизною. Розглянемо ж кожен із способів оптимізації більш докладно. Отже:

Пошукова оптимізація. Даний метод оптимізації є основ під назвою розкрутка, плюс до цього, найбільш ефективним, хоча і вимагає певної кількості коштів і часу. Однак це того варте, бо потік цільових відвідувачів стабільний і великий, і в підсумку, пошукова оптимізація в 99% випадків зі 100 дає гарний фінансовий результат, причому неодноразовий.

Контекстна реклама. Має ряд прекрасних функціональних характеристик, серед яких оперативність результату, можливість його відстежити і відносна доступність послуги. Однак, функціонуючи поодиноко, ефективність контекстної реклами помітно падає.

Обмін посиланнями. Вельми результативний метод класичної пошукової розкрутки, що піднімає до того ж індекс цитування. Вигідний для обох сторін, такий спосіб сприяє підняттю позицій в пошукових системах. Однак є й мінуси - обмін посиланнями вручну неймовірно трудомісткий, в той час як автоматизований процес дає низьку ефективність.

Участь в рейтингах. Сайти-учасники, сортовані згідно тематичної спрямованості, розміщуються у відповідному порядку за параметрами: відвідуваность сайту, ІКС і т. д. Метод оптимальний для рекламних ресурсів, але неефективний по відношенню до корпоративних сайтів.

Тематичні публікації. Дуже ефективний, не дивлячись на очевидну трудомісткість, спосіб. Статті розміщуються на тематично ідентичних ресурсах; зростання відвідування забезпечується розміщенням в кінці статті посиланням на ваш ресурс.