У даній статті ми розглянемо розширення можливостей імпортної спецтехніки за рахунок застосування у якості допоміжного навісного обладнання на руків’я екскаватора або стрілу міні-навантажувача траншеєкопача.

Як правильно вибрати траншеєкопач-грунторізСфера застосування

Сфера застосування траншеєкопачів дуже важлива: від прокладки в грунті трубопроводів, кабелів телефонного та електрозв'язку, водопровідних, каналізаційних мереж до газопроводів. Швидкість різання грунту в кілька разів перевершує стандартний спосіб виїмки грунту ковшем. Траншеї виходять рівні, заданої глибини. Шнек для відводу грунту від краю траншеї запобігає зворотному засипання траншеї. Кількість грунту, витягнутого траншеєкопач, значно менше, ніж при роботі лопатами або ковшем, що економить час на зворотну засипку або, якщо необхідно, вивезення цього грунту. Крім цього, витягнутий траншеєкопачем грунт має подрібнену фракцію, у порівнянні з можливими брилами при копанні ковшем, що також полегшує засипання траншеї.

Міні-навантажувач або екскаватор-навантажувач?

Траншеєкопачі зазвичай купують під який-небудь об'єкт, де необхідно прокласти 30-40 кілометрів кабелю. Ми рекомендуємо для таких об'єктів використовувати навантажувач з бортовим поворотом, на міні-навантажувачі обов'язково повинен стояти посилений потік гідравліки HF (high-flow).

Чому саме такий вибір? Справа в тому, що міні-навантажувач дозволяє одночасно різати грунт і поступово переміщатися. У випадку з екскаватором-навантажувачем, Вам доведеться працювати руків'ям без переміщення самої машини. Крім цього, навантажувач з бортовим поворотом більш стійкий при роботі з траншеєкопача.

Вибирайте модель траншеєкопача виходячи з можливостей техніки

Як правило, більшість замовників відштовхується від тих робіт, які їм потрібно робити. Але все залежить від потужностей тієї техніки, якою ви володієте.

Для правильного вибору траншеєкопача для необхідної глибини та ширини різу необхідно знати вагу екскаватора, його гідравлічний потік (л / хв), а також тиск у гідролінії для підключення навісного обладнання.

Де та як дізнатися характеристики гідравліки своєї техніки?

У технічній документації або інструкції з експлуатації можна знайти параметри додаткового гідронасосу, але часто істини таким шляхом не досягнеш, так як комплектації бувають абсолютно різні.

Ідеальним, буде варіант перевірки гідролінії за допомогою манометрів і витратоміра - спеціального приладу, що використовується для вимірювання потоку гідросистеми (л / хв). У цьому випадку ви будете на 100% впевнені, що придбаєте працююче на вашому екскаваторі навішення.

Вибір каталога спецтехніки компанії Енерпроф великий, тому потрібно чітко уявляти, який обсяг робіт вам необхідно виконати, і вже відповідно до цього підбирати відповідний траншеєкопач.