У сучасному світі звичні нам комп'ютери, що складаються з окремого системного блоку і монітора, відходять на другий план, їм на зміну приходять більш компактні варіанти, починаючи від моноблоків, ноутбуків, нетбуків і закінчуючи планшетами та мобільними телефонами.
Електронні пристрої стають все менше за розміром, але при цьому їх потужність збільшується. Так, наприклад, перший чотирьохядерний процесор для комп'ютерів вийшов в 2006 році, а зараз навіть в досить бюджетні смартфони вставляють 8-ядерні процесори, і це нікого не дивує. Виробники мобільних телефонів змагаються один з одним, покращуючи технічні характеристики своєї продукції, збільшуючи оперативну пам'ять, ємність акумулятора, дозвіл дисплея. Всі ці параметри, безсумнівно, дуже важливі, особливо для користувачів, метою яких є знайти ігровий гаджет з досить високою продуктивністю для справної роботи громіздких і вимогливих мобільних додатків. Тим не менш, щоб здійснити справжній технологічний прорив, необхідно представити на суд громадськості щось кардинальне нове, захоплююче, несхоже на те, що пропонують конкуренти.
Зараз у всіх на слуху такі поняття, як «віртуальна», «доповнена» і «змішана» реальність. Поки ще це не більш ніж невеликий атракціон, який можна використовувати для ефективної презентації нового девайса, ніж те, чим ми користувалися кожен день. Однак саме за розвитком цих технологій варто майбутнє. Розробники мобільних операційних систем тримають руку на пульсі і не відстають від модних віянь. Так, 19 вересня власники айфонів і айпадів отримали можливість оновити свої пристрої до iOS11. Однією з найбільш освітлюваних фішок нової операційної системи є набір інструментів ARKit для створення ігор з підтримкою доповненої реальності.
Для скачування доступні різні головоломки, симулятори Тамагочі і спортивних ігор, хоча поки що ми не почули про програми, які могли б змагатися за популярністю з Pokemon Go. У той же час очевидно, що виробників контенту для смартфонів цікавлять в першу чергу можливості доповненої, а не віртуальної реальності.
Більше про це читайте на сайті компанії EchoUA: Web Development Outsourcing.