Імітували злочини та розкривали їх: у Сумах судитимуть 6 співробітників районного управління поліції

Прокурором Сумської обласної прокуратури складено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно 6 співробітників Сумського районного управління поліції.

Обвинувачені, серед яких 2 поліцейських офіцери громади, 2 дільничних офіцери поліції та 2 старші дізнавачі з метою штучного завищення показників у роботі із залученням підставних осіб з числа вразливої категорії населення здійснювали імітації злочинів, які в подальшому розкривали.

Наразі встановлено 4 факти фальсифікації матеріалів слідства та притягнення невинних громадян до кримінальної відповідальності.

Злочинну діяльність поліцейських припинено у серпні 2024 року.

Імітували злочини та розкривали їх: у Сумах судитимуть 6 співробітників районного управління поліції, фото-1

Підписуйтесь на нас у соцмережах:

Telegram https://t.me/sumy0542

Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/

Facebook https://www.facebook.com/0542inua

10:28, Сьогодні
фото
09:07, Сьогодні