«Білі янголи» продовжують евакуаційні заходи на прикордонні Сумщини

На кордоні з російським загарбником життя втратило свій звичайний темп, більшість часу люди перебувають в підвалах, погребах, самостійно збудованих укриттях, аби хоч якось зберегти своє життя від обстрілів. Евакуація з кордону давно стала необхідністю.

?️Нещодавно четверо мешканців Миропільської громади виявили бажання виїхати з прикордоння. Будинки людей зазнали значних руйнувань та вже не придатні для життя, також в населеному пункті частково відсутні комунікації.

Безпечного шляху немає, але поліцейські спецпідрозділу поліції «Білий янгол» роблять все можливе, аби евакуація була менш загрозлива для життя людей. Під час виїзду, мешканці прикордоння взяли з собою лише найнеобхідніші речі і звісно не залишили своїх домашніх улюбленців. Пес Каштан тепер теж в безпеці.

Завдяки поліцейським люди покинули прикордоння та на даний час знаходяться у віддалених від прифронтових районів територіях.