Заволодіння майже 2 млн грн в під час облаштування спортивної зони одного із закладів освіти Сумщини

На Роменщині поліцейські завершили досудове розслідування щодо посадовця, який привласнив бюджетні кошти

Під час досудового розслідування слідчі Роменського районного відділу поліції спільно з працівниками Управління стратегічних розслідувань в Сумській області встановили, що 40-річний керівник підприємства, яке перемогло у тендері на ремонт спортивної зони школи в Роменському районі, привласнив бюджетні кошти.

Після укладення договору з органами місцевого самоврядування він скористався своїм службовим становищем, завищив обсяги виконаних робіт і провів сумнівні фінансові операції. Внаслідок цього чоловік незаконно заволодів коштами в розмірі 1 мільйон 988 тисяч гривень.

Наразі слідчі поліції за процесуального керівництва Недригайліського відділу Роменської окружної прокуратури скерували обвинувальний акт до суду. Чоловік постане перед судом за порушення ч. 1 ст. 366 “Службове підроблення”, ч. 5 ст. 191 та ч. 1 ст. 209 Кримінального кодексу України.

фотофакт
16:31, 21 лютого