Вчора на одній з вулиць міста Суми працівники Управління патрульної поліції зупинили для перевірки 22-річного чоловіка, який підозріло себе поводив. Під час проведення поверхневого огляду в кишені верхнього одягу поліцейські виявили згортки, які містили в собі наркотичну речовину. На місце події патрульні викликали слідчо-оперативну групу Сумського районного управління поліції.
Як встановили правоохоронці, молодик мав при собі 20 зіп-пакетів з білою кристалічною речовиною, зовні схожою на наркотичну речовину «PVP-сіль». Зловмисник зізнався, що зберігав наркотики з метою подальшого збуту.
Наразі слідчі поліції за процесуального керівництва прокуратури повідомили чоловіку про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 307 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів» Кримінального кодексу України.