Денис Кищик у кікбоксинг прийшов у тринадцять років. На минулому тижні взяв участь у чемпіонаті України з кікбоксингу WTKA серед дорослих, юніорів та юнаків. У ваговій категорії до 57 кг у розділі "лоу-кік" здобув у Броварах "золоту" медаль. У тексті Суспільного про любов до спорту та тренерство під час війни.
19 вересня Денис Кищик проводив тренування для сумських кікбоксерів Сумської міської дитячо-юнацької спортивної школи "Колос".
На минулому тижні сам, як спортсмен, взяв участь у чемпіонаті України з кікбоксингу WTKA серед дорослих, юніорів та юнаків. Турнір відбувся у місті Бровари.
Спортсмен прийшов у кікбоксинг у тринадцять років. За цей час став чемпіоном України.
"Повітряні тривоги заважають. Але, якщо брати старшу групу, то я займають з ними завжди. Попри тривоги. Бо якщо не займатися — то чемпіоном не станеш", — каже Денис Кинщик.
Денис у ваговій категорії до 57 кг у розділі "лоу-кік" здобув у Броварах "золоту" медаль чемпіона.
"Виграв, вийшов з рингу і пішов готувати своїх хлопців до змагань. Бій був не важкий, півтори хвилини побоксував, зупинили бій і все".
Сьогодні тренувалися й ті, хлопці та дівчата, які були присутні на чемпіонаті у Броварах. Вони у розділі "лоу-кік" у своїх вагових категоріях взяли "срібні" медалі.
"Кікбоксинг — це життя. Не можу без нього. Я вже звик до нього. Займаюсь і займаюсь. Майже кожен день ходжу", — сказав кікбоксер Назар Приходченко.
Директор Сумської міської ДЮСШ "Колос" Володимир Штейнінгер говорить впевнений в успіхах кікбоксера-тренера Дениса Кищика.
"Зростання спортсмена ми бачимо. Це очевидно. Денис став чемпіоном України. Якщо на попередніх змаганнях він посів друге місце, то тут вже перше. І він потрапляє до збірної у листопаді їде на чемпіонат світу".
Володимир Штейнінгер впевнений, що є перспективи і у підростаючого покоління сумських кікбоксерів, є над чим працювати. Наступні змагання покажуть хто чого досягне.