Мероприятия, приуроченные Дню молодежи, будут проходить с пятницы по воскресенье включительно, то есть с 24 июня по 26 июня.
Жителей и гостей города ждет программа развлечений и интересных конкурсов:
№ з/пЗахідМісце проведенняЧаспроведення
|
24 червня 2016 року |
1 | Фестиваль «Сила та Мужність» | Альтанка | 15.00 |
25-26 червня 2016 року |
1 | Чемпіонат міста з кінного спорту | вул. Веретенівська, 27 | 10-00 |
25 червня 2016 року |
1 | Ярмарка громадських організацій | сквер Т.Г.Шевченка | 18.00-20.00 |
26 червня 2016 року |
1 | Олімпійський день (Сумське обласне відділення національного олімпійського комітету) | парк культури та відпочинку ім. І.М. Кожедуба | 10.30-14.30 |
2 | Фестиваль «Знайди себе» | парк культури та відпочинку ім. І.М. Кожедуба | 15.00-22.00 |
Зона дегустації фірмових страв ресторанів міста | 15.00-21.00 |
Зона спортивного дозвілля: - смуга перешкод від фітнес-клубу «Magictime»;
- бампербол;
- виїзний тир та пейнбол;
- виїзний боулінг;
- Street workout;
- майстер класи та показові виступи з видів боротьби;
- флорбол.
| 15.00-20.00 |
Зона дитячих та сімейних розваг, фотозона: - майстер класи від клубу активного материнства «flay mama»;
- експрес-консультації та сімейні ігри від центру розвитку сім’ї «I am family»;
- дитяча анімація та аквагрим від студії «Давай играть»;
- надувні кульки, фотозона та дитяча анімація від дизайн- студії «Праздник»;
- дитяча зона «Картонія» від event-агенції «Vivat»;
- фотозона, живі статуї, міми, ходулісти та майтерклас з поінгу від Show-project «CONCORDIA» та арт-груп;
- живі статуї, міми, фокусники від «Studio Theater Living Statues»;
- «Стіна Єдності» від магазину «Compservice»;
- ростові ляльки;
- зона дитячої анімації та розваг від сімейного центру «Гармонія»;
- дитяча кіно-анімація від мережі кінотеатрів «Планета Кіно»;
- дитяча анімація та розваги від студії свят «Конфеті»;
- дитяча анімація та розваги від дитячого центру «Островок приключений».
| 15.00-20.00 |
Зона тематичного молодіжного дозвілля: - арт-гуртожиток (тематичні семінари, настільні ігри, майстер-класи);
- куточок читача – виїзна тематична бібліотека;
- квест від Квест-кімнати;
- «Живі шахи» від Фундації регіональних ініціатив;
- настільні розвиваючі та командні ігри;
- анти-кафе «Дом».
| 15.00-20.00 |
Зона майстер класів: - майстер клас з гри на барабанах;
- майтер клас з декупажу;
- майстер клас з флористики від квіткової майстерні «Древо желаний»;
- ярмарка Hand-made;
- майстер-класи з Hand-made.
| 15.00-20.00 |
Концертна програма: - виступи танцювальних колективів;
- вокальні виступи;
- виступи вуличних музикантів;
- конкурсна програма.
| 16.00-22.00 |
- виступи сумських молодіжних рок-гуртів;
- виступ студії пісочної анімації «Сахара»;
- фаєр-шоу від студії «Конкордія».
| 19.00-22.00 |
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію